Zapisz się do naszego newslettera!

Czy minimalistyczny skład równa się efektywne działanie? PŁYN MICELARNY FEEDSKIN, który udowodni, że w prostocie tkwi siła.

lip 22, 2022

Czy minimalistyczny skład równa się efektywne działanie? PŁYN MICELARNY FEEDSKIN, który udowodni, że w prostocie tkwi siła.

lip 22, 2022

Marka FEEDSKIN, czyli najnowsza propozycja SYLVECO pojawiła się w naszej majowej edycji MAY BE GREAT budząc Wasz wielki entuzjazm i zachwyt. Wcale nas to nie dziwi, ponieważ po rozmowie z Panią Izabelą Janiec w trakcie naszego liva (na który bardzo Was zapraszamy!) sami utwierdziliśmy się w tym, że naprawdę było warto. WYSPA SKARBÓW nie mogła więc obyć się bez kolejnej propozycji marki FEEDSKIN – przed Wami PŁYN MICELARNY o najprostszym składzie, jaki kiedykolwiek widzieliśmy. Opowiedzmy sobie o nim coś więcej!

JAKA WŁAŚCIWIE JEST ROLA PŁYNU MICELARNEGO?

Na początku kilka podstawowych informacji na temat samego rodzaju produktu. PŁYN MICELARNY to kosmetyk, który służy nam do pierwszego etapu demakijażu i jest produktem, który należy zmyć innym, łączącym się z wodą np. żelem lub pianką. Dlaczego należy go zmyć? Ponieważ zawiera w składzie substancje myjące, a te pozostawione na skórze (nawet te najbardziej delikatne!) mogłyby zaburzyć barierę hydrolipidową naszej skóry, a przecież nie o to w pielęgnacji chodzi. PŁYN MICELARNY ma więc za zadanie pomóc Wam rozpuścić makijaż, pozbyć się podkładu, tuszu czy pomadki. W jego składzie powinnyśmy szukać jak najdelikatniejszych i najłagodniejszych detergentów myjących, których używanie ograniczy do minimum podrażnienie czy nieprzyjemne napięcie skóry. Marka FEEDSKIN w swojej linii BASIC stworzyła taki PŁYN MICELARNY, który z powodzeniem można nazwać idealnym – jego INCI jest niezwykle proste, skuteczne, a przy tym skomponowane tak, by bez problemu mogły go stosować nawet osoby z bardzo wrażliwą skórą. Poznajmy go bliżej!

SIŁA W PROSTOCIE

Formuła tego kosmetyku to tak naprawdę trzy składniki: woda, ultra delikatna substancja myjąca i sorbitol plus trzy środki konserwujące zaliczane do najdelikatniejszych z tego typu. Jest całkowicie pozbawiony środków zapachowych, barwników i wszystkiego, co zbędne – można o nim powiedzieć, że jest minimalistyczny zgodnie ze swoim opakowaniem, w którym również króluje prostota. Zastanawiacie się na pewno, czy PŁYN MICELARNY FEEDSKIN przy tak prostej formule jest w stanie działać efektywnie. Z całą stanowczością odpowiadamy… TAK!Doskonale zmywa makijaż, radząc sobie zarówno z tuszem, jak i matową pomadką, a przy tym nie wymaga pocierania i tarcia, które również nam nie służy. Jest naprawdę delikatny, nie podrażnia oczu, nie pozostawia po sobie efektu tzw. mgły, a przy tym wystarczy zaledwie odrobina, żeby wykonać cały demakijaż twarzy.  Może to być dla Was zaskakujące, ale marka FEEDSKIN już dwukrotnie udowadnia nam, jak ogromny potencjał brzmi w przemyślanych składach bez udziwnień i ulepszaczy. Jesteśmy zachwyceni! Mamy nadzieję, że to nie jest koniec naszej przygody. Trzymajcie za to kciuki.

PŁYN MICELARNY FEEDSKIN wraz z innymi wspaniałymi produktami, które udowodnią Ci, że warto dać się zaskoczyć i odmienić swoją pielęgnację, mogłaś znaleźć w naszym pudełku WYSPA SKARBÓW, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty