COPACABANA TAN

o marce

COPACABANA TAN to marka, która powstała z myślą o kobietach! Tworzy ją kobieta – Carolina, która założyła Copacabana tan.

Pierwszym produkt Caroliny nie powstał z przypadku. Copacabana powder after tanning to produkt dedykowany dla kobiet które są miłośniczkami pięknie opalonej skóry bez ingerencji promieni słonecznych czy solarium, które w swojej kolekcji kosmetyków posiadają właśnie Piankę samoopalającą. Na pewno każdy z nas choć raz w życiu sięgnął po piankę samoopalającą i zmagał się z problemem sticky skin. Carolina również była w tej grupie. Zmagała się z nieprzyjemnym uczuciem lepkiej skóry po nałożeniu samoopalacza, do tego kosmetyk ten brudził jej ubrania. Szukała ratunku, próbując sobie poradzić z tym na różne sposoby począwszy od psikania ciała dezodorantem, który miał delikatnie osuszyć piankę na skórze i zniwelować nieprzyjemny zapach, który zawsze towarzyszył po nałożeniu produktu, po testy suszenia ciała suszarką. Fakt, triki te są zapewne dość znane, ale starała się pomóc sobie na różne sposoby. Nic nie zdawało egzaminu do czasu, kiedy wpadła na Australijskie Influencerki, które uwielbiają nakładać samoopalacze na ciało, aby nadać mu zdrowego koloru skóry muśniętej słońcem.

Australijki używają pudru który nie zawiera talku do oprószenia ciała. Brzmi ciekawie? Sama była zaskoczona. Koniecznie musiała tego spróbować. I faktycznie to działa! Puder działa doskonale, niweluje uczucie lepkiej skóry oraz nieprzyjemny zapach którego nikt nie lubi! Carolina tworząc markę kierowała się tym, aby produkt był w 100% curently free, vegan friendly, talc free, paraben free, a przy tym opakowania ZERO WASTE. To pierwszy taki produkt na rynku Europejskim, z którego właścicielka jest szalenie dumna.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty