CHITONECARE

o marce
To wyjątkowa marka łącząca w sobie naturę i osiągnięcia współczesnej nauki. Stworzona z pasji i zaangażowania do poszukiwania najbardziej skutecznych i innowacyjnych rozwiązań pielęgnacyjnych, które wykazują wysoką efektywność szczególnie w przypadku skór wrażliwych. Marka jest liderem tworzenia unikalnych produktów na bazie chitozanu, specjalnego naturalnego polimeru, który pozyskiwany jest z pancerzy skorupiaków morskich lub komórek grzybów. Zespół marki CHITONECARE składa się naukowców oraz specjalistów, dla których nowoczesne technologie tworzenia są równie ważne co ekologia, natura oraz prostota składów. „Hydrożele chitozanu z rodziny ChitoVelum® (cecha charakterystyczna marki i znak rozpoznawczy) to substancje całkowicie naturalne i bezpieczne. ChitoVelum®Pro składa się wyłącznie z wody, niemodyfikowanego chitozanu naturalnego oraz CO2. Tworzy ona po aplikacji wyczuwalną błonę, chroniącą np. skórę przed niekorzystnym wpływem czynników zewnętrznych. ChitoVelum® wyznacza nowe standardy rynkowe, będąc jednocześnie bazą i składnikiem aktywnym kosmetyków, opatrunków oraz środków ochrony żywności”. Bez wątpienia marka CHITONECARE jest jedną z najbardziej wyróżniających się pod względem technologicznych firm na polskim rynku kosmetycznym.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty