CHANGE Lingerie

o marce
CHANGE Lingerie to skandynawska marka bieliźniana, która kocha naturalne kształty kobiet, celebruje ich prawdziwe piękno i gwarantuje idealne dopasowanie dla każdej kobiety. Oferuje szeroką gamę efektownej i zmysłowej bielizny dostępnej w aż 88 rozmiarach (obwody od 60 do 100 cm, miski od A do M) oraz profesjonalne, bezpłatne doradztwo w zakresie brafittingu we wszystkich salonach oraz online (poprzez video chat). W ekskluzywnej linii Charade dominują eleganckie modele bielizny z finezyjnymi i dopracowanymi detalami. W kolekcji Intimate Panie odnajdą minimalistyczne wzory, które dodadzą im odwagi. Codzienna kolekcja Change obfituje w komfortowe i jednocześnie kobiece modele w wielu fasonach, a Classic to bestsellery w kolorach czarnym, białym i cielistym. W sezonie oferuje także wachlarz strojów kąpielowych zaprojektowanych w zgodzie z najnowszymi trendami.

Poznaj bliżej markę

   

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty