CARVEN

o marce

CARVEN to francuska marka ready-to-wear stworzona w 1945 roku przez Carmen de Tommaso, równolegle do niej w 1946 powstał dom perfumeryjny – założony przez Georgesa Bauda. Perfumy marki CARVEN powstały przy współpracy z takimi twórcami, jak Jérôme di Marino, Francis Kurkdjian, Patricia Choux, Yuri Gutsatz, Robertet, Jean Guichard, Raymond Chaillan, Edouard Hache, Juliette Karagueuzoglou, Caroline Dumur, Aurelien Guichard, Marine Ipert, Violaine Collas, Veronique Nyberg i Jean Carles. Dziś marka posiada na swoim koncie 44 rodzaje perfum. Kompozycje zapachowe CARVEN to swoista różnorodność i przyjemność dla zmysłów.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

Myślę, że śmiało mogę to powiedzieć - zdecydowanie jestem włosomaniaczką. Zwłaszcza od kiedy mam długie włosy. Dlatego kiedy w boxie JUNGLE FEVER zobaczyłam dwufazowy spray z profesjonalnej serii kosmetyków fryzjerskich ARTEGO, nie mogłam się doczekać, aż zacznę go...

Pure Beauty