CAREO3

o marce

To polska marka stworzona przez dwie kobiety – pasjonatki pielęgnacji, które nieugięcie dążyły do celu i udowodniły, że marzenia są po to, by je spełniać. Nazwa firmy CareO3 pochodzi z połączenia słowa care (ang. – opieka) i O3 – ozon (stgr. ὄζον [ódzōn] – pachnący) lub 3 x O, czyli Ozonowana Oliwa z Oliwek. Kosmetyki z zastosowaniem tego składnika, przynoszą skórze przede wszystkim komfort i ulgę, zapewniają relaks, odprężenie i pełną regenerację. Panie swoją przygodę zaczęły od stworzenia barierowego kremu do rąk – dlaczego? Ponieważ zależało im na udostępnieniu swoim klientom kosmetyku, który dosłownie natychmiast przyniesie rozwiązanie na ich S.O.S dla zniszczonej, przesuszonej i spierzchniętej skóry dłoni, które nie tylko są mocno narażone na zmieniające się warunki zewnętrzne, ale też stykają się na co dzień ze środkami dezynfekującymi i innymi drażniącymi substancjami. Można powiedzieć, że w obecnych czasach taki kosmetyk to istny strzał w 10-tkę.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty