CANABO

o marce

To linia kosmetyków stworzona w oparciu o drogocenne właściwości konopi siewnych i pielęgnacyjne działanie naturalnych składników dla zdrowia i urody. Każdy z nich uprawiany jest z troską o środowisko naturalne na polskich polach oraz organicznych plantacjach. Receptury CANABO powstały w efekcie wielu miesięcy prób i testów. W składzie kosmetyków znajdziemy najwyższej jakości substancje myjące i kondycjonujące skórę o wysokim poziomie wrażliwości na negatywne czynniki zewnętrzne (suche powietrze, smog, klimatyzacja itp.). Marka zrezygnowała z SLES, silikonów, ropopochodnych substancji emulgujących, a zastosowane w produktach konserwanty zabezpieczają kosmetyki, tak aby stosowanie ich było bezpieczne bez względu na miejsce i okoliczności.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty