BOSQIE

o marce

100% natury zamknięte w kosmetykach. Produkty BOSQIE tworzone są z pasją i dbałością o środowisko naturalne, a zastosowane przez markę opakowania nadają się do recyklingu. Te kosmetyki wypełnione są po brzegi dobroczynnymi właściwościami mazurskich ziół, minerałów, roślin i organicznych surowców, a większość z nich ma w 100% naturalny skład! Charakteryzuje je zawartość prebiotyków, które doskonale wzmacniają i odbudowują naturalną mikroflorę bakteryjną skóry oraz chronią przed rozmnażaniem się chorobotwórczych bakterii. W ofercie marki znajdziemy kremy, balsamy, żele, oleje, maski i wiele innych kosmetyków do pielęgnacji twarzy, ciała i włosów. 

Firma BOSQIE pochodzi z mazur i zdobywa sukcesy na rynku Emiratów Arabskich, Europy, Szwajcarii. Wkrótce pojawi się również w Tajwanie i Malezji.

Dzięki BOSQIE odkryjesz moc natury i zatroszczysz się o swoje ciało!

Poznaj bliżej markę

  

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty