Zapisz się do naszego newslettera!

BOOSTER ODMŁADZANIE DR SKIN CLINIC – moc retinoidów i pierwszy produkt z limitowanego boxa byHUSHAAABYE#4!

lut 23, 2023

BOOSTER ODMŁADZANIE DR SKIN CLINIC – moc retinoidów i pierwszy produkt z limitowanego boxa byHUSHAAABYE#4!

lut 23, 2023

Cześć! Tu Justyna – Hushaaabye i mam ogromną przyjemność przedstawić Ci pierwszy kosmetyk, który znajdzie się w naszym wspólnym, limitowanym pudełku PURE BEAUTY byHUSHAAABYE#4. Jestem niezwykle szczęśliwa, że już po raz czwarty mogłam wspólnie z marką przygotować dla Was kompleksowe pudełko pełne niezwykłych, naprawdę wartościowych produktów. Sprzedaż rusza niebawem, ale już dziś chcę Ci opowiedzieć o pierwszym produkcie, dlatego zostań ze mną i mam nadzieję, że zobaczymy się również w kolejnych wpisach!

BOOSTER ODMŁADZANIE – DLA PIĘKNEJ, MŁODEJ I UJĘDRNIONEJ SKÓRY KAŻDEJ Z NAS

Kiedy tylko przyglądałam się ofercie marki DR SKIN CLINIC moje oczy od razu powędrowały w stronę boosterów. Nie wiem, czy pamiętasz, ale PEELING ENZYMATYCZNY, który pojawił się w trzeciej edycji pudełka byHUSHAAABYE#3 zrobił prawdziwą furorę! 

Nic dziwnego, marka DR SKIN CLINIC dużą wagę przykłada do składów, odpowiednich, skutecznych stężeń, ale również dużej estetyki opakowań, co bardzo mi się podoba. Boosterem można określić produkt, który działa podobnie do serum – jest skoncentrowany, ukierunkowany na konkretne działanie i nie zawiera żadnych zbędnych składników. Zastrzyk dla skóry to bardzo dobre określenie. 

Czy jego używanie wiąże się z jednak z zachowaniem specjalnych zasad? Tak, ponieważ wybrałam dla Ciebie produkt na bazie retinoidów, a te, choć są zbawieniem dla skóry, żądzą się swoimi prawami. Przede wszystkim booster stosujemy wg ścisłych zaleceń producenta – maksymalnie 3 razy w tygodniu, wieczorem, samodzielnie bądź w połączeniu z ulubionym kremem. Ważne jest, by krem, którym go domkniecie nie zawierał w składzie żadnych kwasów ani innych retinoidów – są to oficjalne zalecenia marki, dlatego bardzo Cię proszę, by się ich trzymać. Obowiązkowo w trakcie kuracji tym kosmetykiem należy używać wysokiej ochrony przeciwsłonecznej. Przeciwskazaniem do jego stosowania jest również ciąża i karmienie piersią. Obiecaj mi, że zapoznasz się z opisem producenta, zanim wdrożysz go do swojej pielęgnacji. Nie bój się jednak, bo mimo tego, że retinol wymaga zachowania wielu zasad, jest jedną z najlepszych i najbardziej skutecznych substancji znanych do tej pory!

DLACZEGO WYBRAŁAM DR SKIN CLINIC BOOSTER ODMŁADZANIE?

Marka DR SKIN CLINIC w swoim produkcie zastosowała aż trzy różne formy retinoidów: czysty retinol, palmitynian retinylu oraz najnowszej generacji ester kwasu retinowego, przy czym dwa ostatnie, które nie mają potencjału drażniącego. Wszystko to sprawia, że produkt ten, choć będzie wykazywał efektywne działanie, nie powinien sprawić absolutnie żadnych problemów. Działanie retinoidów wciąż zaskakuje i jest tak wielotorowe, że można o nim pisać poematy. Najważniejszą jego cechą jest to, że ma unikatowe właściwości polegające na zdolności do odwracania skutków starzenia się skóry, a nie jedynie spowalniania występowania objawów upływu czasu. Przyznaj sama, że to naprawdę niesamowite. To jednak nie koniec jego zalet, dlatego właśnie zaufałam marce DR SKIN CLINIC. Takie deklaracje robią wrażenie nawet na największych sceptykach.

Nasz booster będzie działał wielotorowo: 
• poprawi owal twarzy oraz gęstość, jędrność i poziom elastyczności w skórze
• wyrówna koloryt cery
• zmniejszy widoczność zmarszczek
• zadziała przeciwstarzeniowo
• rozjaśni przebarwienia

Uważam, że każda z nas powinna choć raz w życiu namacalnie odkryć działania retinoidów. Najnowsze trendy pielęgnacyjne pokazują, że jesteśmy wręcz spragnione efektywnej, nowoczesnej pielęgnacji, dlatego ten kosmetyk jest na to odpowiedzią. Testuj go koniecznie i pamiętaj, by ściśle trzymać się zaleceń producenta. Przed Tobą całkowicie odmieniona skóra – myślę, że jesteś już na to gotowa. 

Mam ogromną nadzieję, że sprawi Ci wiele radości, a efekty zaskoczą na tyle pozytywnie, że trafi na stałe do Twojej łazienki. Trzymam za to kciuki! Do spisania niebawem, bo to dopiero początek naszej wspólnej przygody! 🙂

Justyna

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty