BODY NATUR

o marce

Innowacyjna marka naturalnych, wegańskich i przede wszystkim efektywnych kosmetyków, które dbają o naszą skórę, aby wyglądała pięknie i zdrowo. Marka kładzie główny nacisk na odczucia swoich klientów – wierzy w to, że odpowiednia pielęgnacja nie tylko poprawia nasz wygląd, ale też samopoczucie! W BODY NATUR każdy jest piękny, czasem tylko trzeba to dostrzec! Marka oferuje produkty najwyższej jakości w bardzo atrakcyjnych cenach. Każdy z kosmetyków  został odpowiednio przebadany, przez co jest bezpieczny nawet dla skóry wrażliwej. Kosmetyki tej marki zawierają naturalne formuły i przejrzyste składy, dodatkowo żaden z produktów nie był testowany na zwierzętach! Poza tym szanując Matkę Naturę BODY NATUR stworzyło ekologiczne i biodegradowalne opakowania, które w 100% nadają się do recyklingu.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

Myślę, że śmiało mogę to powiedzieć - zdecydowanie jestem włosomaniaczką. Zwłaszcza od kiedy mam długie włosy. Dlatego kiedy w boxie JUNGLE FEVER zobaczyłam dwufazowy spray z profesjonalnej serii kosmetyków fryzjerskich ARTEGO, nie mogłam się doczekać, aż zacznę go...

Pure Beauty