BIOTINNE

o marce

To marka, której głównym celem jest oferowanie prostych, przejrzystych pod względem składów kosmetyków do pielęgnacji ciała i włosów na bazie naturalnych składników. BIOTINNE specjalizuje się w tworzeniu naturalnych rozwiązań do włosów, ale oferta zawiera również kosmetyki do pielęgnacji dłoni czy stóp.
Jak sama marka wskazuje – odkryła sekret skutecznej pielęgnacji w naturze, dlatego to właśnie ona stanowi filar działalności. Produkty BIOTINNE pozbawione są SLS, SLES, parafiny, barwników oraz parabenów, a formuły tworzone są tak, by odpowiadać na potrzeby wegan. Starannie wyselekcjonowane składniki naturalne pozwalają marce tworzyć kosmetyki, które nie tylko zapewniają długotrwały efekt, ale są przede wszystkim odpowiednie do codziennej, delikatnej pielęgnacji dla każdego, dzięki czemu mogą, a nawet powinny być stosowane regularnie. Codzienna pielęgnacja kosmetykami BIOTINNE przywraca skórze piękny wygląd, witalność, chroni i wspiera powrót do prawidłowego stanu.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty