BIOMADENT

o marce
BIOMADENT to marka oferująca naturalne produkty do pielęgnacji zębów i dziąseł dla dorosłych i dzieci. W swoich recepturach wykorzystuje wyłącznie najwyższej jakości wegańskie surowce takie jak: węgiel drzewny z bambusa, ekstrakty z owoców i kwiatów oraz stewię. Sztandarowe produkty marki bazują jednak na składnikach konopnych pozyskiwanych z własnej uprawy, którą dysponuje BIOMADENT. Pasty i płyny, które można znaleźć w ich portfolio skutecznie pomagają w zachowaniu prawidłowej higieny jamy ustnej – oczyszczają, usuwają płytkę nazębną i zapobiegają osadzaniu się kamienia. Ponadto zapewniają orzeźwiający efekt odświeżenia, a dodatki w postaci prebiotyków wspierają naturalny mikrobiom.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty