BIOLAVEN

o marce
To polska marka kosmetyków naturalnych tworzona w ścisłej współpracy z koncernem SYLVECO. Charakteryzuje się formułami opartymi o dwa kluczowe składniki naturalne

– lawendę, która znana jest od setek lat, jako doskonały składnik odprężający, antyseptyczny, a przy tym silnie łagodzący. W marce BIOLAVEN wykorzystuje się aromatyczną esencję olejku lawendowego, która odpowiada również za niezwykły i charakterystyczny zapach.

– olej z pestek winogron o silnym działaniu odżywczym, regenerującym i przeciwmzarszczkowym, dzięki czemu znajduje zastosowanie w pielęgnacji ciała, włosów oraz twarzy.

BIOLAVEN tworzy serię kosmetyków pielęgnacyjnych o prostych, przejrzystych składów bez żadnych kontrowersyjnych składników czy konserwantów. Są to kosmetyki dla wszystkich, którzy cenią sobie polską jakość w przystępnej cenie. Niewątpliwie najbardziej rozpoznawalną cechą marki oprócz fioletowo-białych opakowań jest rześki, aromatyczny zapach lawendy i winogron, który tworzy mieszankę lubianą przez tysiące klientek.

W portfolio marki znajdziemy kosmetyki do pielęgnacji twarzy (od produktów oczyszczających po serum), szeroką gamę kosmetyków do włosów, produkty do codziennej higieny ciała, a także balsam, krem do rąk czy peeling, przy czym warto zaznaczyć, że asortyment wciąż powiększa się o nowe rozwiązania.

Poznaj bliżej markę

    

Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping