ARGANOVE

o marce

Polski producent naturalnych kosmetyków inspirowanych rytuałami pielęgnacyjnymi na bazie oleju arganowego z Maroka. To właśnie ten składnik stanowi bazę dla kosmetyków marki i jest jej filarem ze względu na swoje właściwości odżywcze, regenerujące a także wzmacniające. Portfolio marki zawiera szereg produktów pielęgnacyjnych do twarzy, ciała i włosów. Najbardziej rozpoznawalnymi kosmetykami z oferty są naturalne arganowe mydła oraz hydrolaty tworzone z roślin marokańskich i naturalne dezodoranty, które szybko stały się bestsellerami. Na wyróżnienie zasługują również specjalnie opracowane czarne mydła służące do wykonywania zabiegów Hammam, niezwykle popularnego w krajach Południowych i Wschodnich sposobu złuszczania i jednoczesnego odżywiania skóry. Olej arganowy nazywany w Maroku płynnym złotem choć stanowi bazę dla kosmetyków to w formułach otoczony jest wyjątkowymi składnikami naturalnymi, dzięki czemu każda fanka roślinnych rozwiązań znajdzie w ARGANOVE coś dla siebie.

Poznaj bliżej markę

   

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

SPRAY ARTEGO – zaawansowana ochrona koloru – recenzja Aleksnadry

Myślę, że śmiało mogę to powiedzieć - zdecydowanie jestem włosomaniaczką. Zwłaszcza od kiedy mam długie włosy. Dlatego kiedy w boxie JUNGLE FEVER zobaczyłam dwufazowy spray z profesjonalnej serii kosmetyków fryzjerskich ARTEGO, nie mogłam się doczekać, aż zacznę go...

Pure Beauty