ARDELL

o marce

Ardell to jedna z najbardziej rozpoznawalnych marek na świecie w dziedzinie makijażu. Choć bezpośrednio nie łączy się z kosmetykami makijażowymi to bez wątpienia doskonale się z nimi łączy, ponieważ oferuje szeroką gamę sztucznych rzęs będących jego dopełnieniem. Ardell to światowy lider sprzedaży sztucznych rzęs, który oferuje niezliczoną ilość wysokiej jakości produktów dopasowanych do każdej okazji. Rzęsy Ardell są uwielbiane przez kobiety na całym świecie, noszone przez gwiazdy oraz celebrytów, ale również niezwykle cenione przez światowej klasy wizażystów. 

Kultowy już model Wispies jest najlepiej sprzedającym się produktem tego typu na świecie. Cechą, która determinuje tak ogromny sukces Ardell jest nie tylko wyjątkowa jakość, ale także miękkość, komfort noszenia i przystępne dla wszystkich ceny. Mimo iż mowa tu o światowej sławie, rzęsy Ardell pozostają w zasięgu każdej kobiety. 

Bogata oferta marki obejmuje ponad 125 modeli w różnych kształtach – na każdą okazję i dopasowanego do nawet najbardziej szalonego stylu życia. Efektowne, naturalne, bujne, długie, ekstremalnie zakręcone – każda kobieta w Ardell znajdzie dla siebie idealne rozwiązanie. Rzęsy dostępne są w tysiącach sklepów i punktów na całym świecie. 

Poznaj bliżej markę

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty