ANNAFLORA

o marce

ANNAFLORA to polska manufaktura kosmetyków naturalnych do ciała, która powstała z pasji i miłości do natury oraz ludzkiego piękna. Asortyment marki zawiera autorskie kosmetyki założycielki, ale również ręcznie wykonywaną ceramikę, taką jak talerze, patery, doniczki i miski, podstawki na biżuterię, kolczyki i pierścionki. Takie połączenie ma oferować klientom nie tylko dbałość o swoją skórę, ale również otoczenie, w którym na co dzień przebywamy.

Działalność marki ANNAFLORA to główne trzy obszary, które niewątpliwie wyróżniają ja na rynku:

  • bezpieczne i 100% naturalne formuły kosmetyków bez parabenów sztucznych barwników, konserwantów oraz silikonów,
  • Cruelty Free, czyli formuły całkowicie wolne od okrucieństwa, testowane dermatologicznie bez udziału zwierząt na żadnym etapie tworzenia i wprowadzania kosmetyków na rynek,
  • działania PRO-ECO na rzecz środowiska naturalnego i zmniejszenia produkcji plastiku. Kosmetyki umieszczone są w szkle oraz papierowych opakowaniach do ponownego wykorzystania i bezproblemowego przetworzenia.

Założycielka marki podkreśla, że to, na czym zależy jej najbardziej to, by wszystko, co oferuje było najwyższej jakości i powstawało w zgodzie z naturą i otaczającym środowiskiem naturalnym na każdym etapie produkcji i bez względu na to, czy jest to kosmetyk czy ceramika.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty