ALLVERNUM

o marce

Allvernum to marka, która powstała z pasji do zapachu i ogromnej przyjaźni. Założona przez grupę znajomych w 2013 roku w Polsce dziś prężnie rozwija się na rynku oferując coraz nowsze i bardziej innowacyjne zapachowe rozwiązania. Założyciele marki to osoby, które przez lata pracowały i nabywały doświadczenia podczas tworzenia kosmetyków dla innych brandów – łącząc swoje siły, pasję i wiedzę postanowiły w końcu postawić na siebie czego owocem jest marka Allvernum.

Wartości, które przyświecają marce to przede wszystkim szacunek dla ludzi, doskonała znajomość dostawców i komponentów, z których tworzone są produkty, odpowiedzialność społeczna, polska produkcja i oferowanie wyłącznie rozwiązań, które sami stosują właściciele. Niewątpliwą zaletą, ale również cechą charakterystyczną produktów Allvernum są przystępne dla każdego ceny – marka wychodzi z założenia, że jakość da się bez problemu zmieścić w korzystnym dla odbiorcy budżecie, co nieustannie udowadnia. Warto również zwrócić uwagę na opakowania, które tworzone są w taki sposób, by móc je wykorzystać w przyszłości ponownie.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Piękne usta z KOKIE PROFESSIONAL – recenzja Martyny @7wish.es

Cześć moja droga, dziś zabiorę Cię do świata KOKIE PROFESSIONAL, który odkryłam całkiem niedawno, dzięki najnowszej edycji boxa PURE BEAUTY. To właśnie dla takich perełek gorąco zachęcam do subskrybowania.  Zanim przejdę do sedna sprawy zadam Ci jedno pytanie,...

Pure Beauty