ALLVERNUM

o marce

Allvernum to marka, która powstała z pasji do zapachu i ogromnej przyjaźni. Założona przez grupę znajomych w 2013 roku w Polsce dziś prężnie rozwija się na rynku oferując coraz nowsze i bardziej innowacyjne zapachowe rozwiązania. Założyciele marki to osoby, które przez lata pracowały i nabywały doświadczenia podczas tworzenia kosmetyków dla innych brandów – łącząc swoje siły, pasję i wiedzę postanowiły w końcu postawić na siebie czego owocem jest marka Allvernum.

Wartości, które przyświecają marce to przede wszystkim szacunek dla ludzi, doskonała znajomość dostawców i komponentów, z których tworzone są produkty, odpowiedzialność społeczna, polska produkcja i oferowanie wyłącznie rozwiązań, które sami stosują właściciele. Niewątpliwą zaletą, ale również cechą charakterystyczną produktów Allvernum są przystępne dla każdego ceny – marka wychodzi z założenia, że jakość da się bez problemu zmieścić w korzystnym dla odbiorcy budżecie, co nieustannie udowadnia. Warto również zwrócić uwagę na opakowania, które tworzone są w taki sposób, by móc je wykorzystać w przyszłości ponownie.

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty