AA

o marce

Marka AA powstała w 1982 roku, kiedy to na rynku ukazał się JEJ pierwszy autorski krem pielęgnacyjny do skóry wrażliwej i alergicznej. To właśnie od tego kremu rozpoczyna się bogata historia AA, która trwa do dzisiaj. W 2021 roku AA ma już utartą pozycję na rynku i jest jedną z najbardziej rozpoznawalnych marek nie tylko w Polsce, ale również za granicą. 

W nowoczesnych Laboratoriach Badawczo-Rozwojowych marki AA zespół ekspertów tworzy innowacyjne formuły kosmetyków – wśród nich są lekarze kliniczni, dermatolodzy oraz alergolodzy, którzy czuwają nad bezpieczeństwem i skutecznością formuł nawet w przypadku najbardziej problematycznych skór.  Kosmetyk AA trafia na półki sklepowe dopiero gdy w trakcie przeprowadzanych testów produktów w 100% potwierdzi się, że ich receptura nie podrażnia skóry alergicznej. Portfolio marki to cała gama kosmetyków do twarzy i ciała zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn. Najnowszym i najnowocześniejszym członem marki jest jednak kolekcja do makijażu.

AA WINGS OF COLOR to wyróżniona osobną nazwą seria kosmetyków do makijażu marki AA. Charakteryzuje się bogactwem oferty i całym mnóstwem propozycji do wyboru od pielęgnacyjnych podkładów, przez pudry, róże, na makijażu oczu i paznokciach kończąc. W ofercie AA WINGS OF COLOR znajdziemy również serię ekologiczną i naturalną, która wyznacza nowe trendy w makijażu opartym o naturalne składniki. 

Poznaj bliżej markę

    

Inspiracje ze świata beauty

Dowiedz się więcej o nowych markach, produktach i trendach. Skorzystaj z porad ekspertów. Bądź na bieżąco z naszymi ofertami oraz promocjami.
Daj się zainspirować!

Pure Beauty