Zapisz się do naszego newslettera!

10 sposobów na wodę termalną PIERRE RENE MEDIC

sty 12, 2023

10 sposobów na wodę termalną PIERRE RENE MEDIC

sty 12, 2023

Wszechstronne i wielofunkcyjne kosmetyki to zdecydowanie nasz ulubiony rodzaj! Uwielbiamy, gdy odkrywaniu właściwości danego produktu towarzyszy również testowanie go na wiele sposobów, dlatego mamy nadzieję, że i Was zarazimy tym pozytywnym działaniem. Przed Wami kolejny kosmetyk z boxa LET’S CELEBRATE – WODA TERMALNA PIERRE RENE MEDIC, która oferuje Wam aż dziesięć możliwości jej stosowania. Gotowe na testowanie? Zapraszamy!

CZYM WŁAŚCIWIE JEST WODA TERMALNA I JAKIE MA WŁAŚCIWOŚCI?

Jeżeli do tej pory nie spotkałyście się z określeniem wody termalnej to koniecznie trzeba nadrobić zaległości, bo to prawdziwy skarb i dar od Matki Natury! Ten bardzo szczególny i wyjątkowy rodzaj wody podziemnej ściśle wiąże się ze sposobem jej wydobycia. Najważniejsze jest jej pozyskiwanie w okresie, gdy temperatura w momencie wydobywania jest wyższa niż średnia roczna temperatura powietrza w okolicy, z której się ją wydobywa (ale nie przekracza 20 stopni Celsjusza). Woda termalna charakteryzuje się krystaliczną i mikrobiologiczną czystością, a jej skład pod względem składników mineralnych oraz pierwiastków śladowych będzie związany z miejscem, w którym jest wydobywana. 

WODA TERMALNA PIERRE RENE MEDIC pozyskiwana jest z głębokości aż 2000 m, a jej pH wynosi 7,09 czyniąc ją idealnym i gotowym produktem pielęgnacyjnym. Wody termalne wykazują szereg właściwości dobroczynnych dla naszej skóry: koją, chronią, wzmacniają barierę, a także wspierają wszelkie procesy regeneracyjne, dlatego bardzo często wykorzystywane są w SPA oraz uzdrowiskach. Teraz bez potrzeby wychodzenia z domu możecie cieszyć się jednak jej właściwościami w zaciszu własnego domu. Tak jak wspomnieliśmy we wstępie, mnogość sposobów, na które możecie ją wykorzystać jest naprawdę duża!

10 SPOSOBÓW WYKORZYSTANIA WODY TERMALNEJ PIERRE RENE MEDIC W PRAKTYCE

Jak i do czego zatem ją wykorzystać, by w pełni cieszyć się jej właściwościami? 

Oto dziesięć różnych propozycji:

  1. Po depilacji jako produkt kojący i łagodzący.
  2. W trakcie aktywności fizycznej dla odświeżenia i jednoczesnego nawilżenia skóry.
  3. W klimatyzowanych pomieszczeniach dla redukcji ściągnięcia i przesuszenia.
  4. W okresie letnim dla odświeżenia i ukojenia skóry zmęczonej słońcem.
  5. Po i w trakcie opalania dla natychmiastowej ulgi.
  6. Po ukąszeniach owadów.
  7. Jako codzienny produkt do pielęgnacji twarzy i ciała np. po oczyszczaniu skóry lub zamiast toniku.
  8. Po wszelkich zabiegach z użyciem kwasu lub retinoidów w celu ukojenia i złagodzenia skóry.
  9. Przy wszelkich stanach alergicznych, dermatozach i w trakcie procesów leczenia skóry.
  10. W czasie dłuższych podróży samolotem, gdy skóra staje się nieprzyjemnie sucha i napięta.

Tak naprawdę nie ma absolutnie żadnych przeciwwskazań do jej stosowania. Jej używania nie wyklucza ani wiek (możecie ją stosować u dzieci), ani rodzaj i typ cery, ani aktualny problem skórny. Używajcie jej zawsze wtedy, gdy macie ochotę, nie ograniczajcie się w żaden sposób, a jesteśmy pewni, że znajdziecie na nią swój ukochany sposób. 

Koniecznie podzielcie się z nami jednak, który z dziesięciu wymienionych przez nas punktów już został przez Was wypróbowany. A może jest coś, o czym jeszcze powinniśmy wiedzieć? Piszcie śmiało, czekamy na Was na naszych kanałach społecznościowych!

WODĘ TERMALNĄ PIERRE RENE MEDIC wraz z innymi produktami, które otworzą przed Wami drzwi do zupełnie nowych sposobów pielęgnacji, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX LET’S CELEBRATE, którego pełną zawartość poznacie TUTAJ -> Świętuj z nami drugie urodziny z nowym boxem LET’S CELEBRATE – sprawdź, co tym razem przygotowaliśmy! | Pure Beauty lub na naszym kanale YOUTUBE -> https://www.youtube.com/watch?v=diAb1RJCwDw&t=1s

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

pure beauty box

PUREBEAUTYxMIYA MIX&MATCH

KUP BOX

Może Cię zainteresować

Serum POLANA HERBAPOL – siła roślin dla zdrowej i odmłodzonej skóry

Serum POLANA HERBAPOL – siła roślin dla zdrowej i odmłodzonej skóry

Pudełko REALLY LOVELY miało za zadanie wywołać w Was całe pokłady dobrej energii, a jednym z elementów, który miał w tym pomóc jest prezent w postaci pełnowymiarowego SERUM OLEJOWE ODMŁADZANIE marki POLANA HERBAPOL. Ten miły i niezwykle bogaty, jak się za moment okaże...

Blask i energia od GERMAINE DE CAPUCCINI

Blask i energia od GERMAINE DE CAPUCCINI

Stres? Przemęczenie? Brak chwili wytchnienia? Każdemu się to zdarza, ale nie zawsze masz ochotę się tym chwalić. Niestety, pierwszym miejscem, na którym widać objawy jest nasza twarz, a tej nie ukryjesz na długo. Sprawdźmy, jak to jest, że skóra szarzeje i traci blask...

Pure Beauty