Zapisz się do naszego newslettera!

Biżuteria, która niesie przesłanie – poznaj Akademię Kobiet!

mar 9, 2022

Biżuteria, która niesie przesłanie – poznaj Akademię Kobiet!

mar 9, 2022

W naszym limitowanym pudełku ROYALty dla pierwszych stu osób, które zdecydowały się na zakup przygotowaliśmy wraz z Akademią Kobiet coś naprawdę wyjątkowego – zestaw biżuterii, która nie tylko cieszy oko i dopełnia stylizację, ale przede wszystkim jest manifestem pewnych wartości, o których koniecznie chcemy Wam dzisiaj opowiedzieć. Zapraszamy Was do tej niezwykle pięknej podróży… w głąb siebie, do odkrycia swojej kobiecości i odnalezienia siły, która w tym newralgicznym punkcie naszego świata jest nam niezwykle potrzebna. 

AKADEMIA KOBIET – WYJĄTKOWY PROJEKT DLA KAŻDEJ Z NAS!

AKADEMIA KOBIET to marka założona przez Monikę Lichotę, którą mogłyście poznać już na naszych transmisjach live. Monika tworzy niezwykły projekt dedykowany kobietom, które chcą i mają w sobie silne pragnienie rozwoju oraz spełnienia na poziomie życiowym, zawodowym, ale również duchowym. AKADEMIA KOBIET swoje inicjatywy kieruje zarówno do kobiet biznesu, jak i dla zwykłych Pań, które chcą zmienić coś w sposobie swojego życia. Niezwykle ważną częścią projektu jest również działalność charytatywna, która jest nieodłącznym i integralnym elementem AKADEMII KOBIET, czego przykładem może być np. przepiękny kalendarz #Silna Kobieta Challenge, który zaangażował przedstawicielki świata show-biznesu po to, by cały dochód ze sprzedaży przekazać osobom potrzebującym. Z tego miejsca gorąco zachęcamy Was do tego, by poznać Monikę bliżej i wejść do tego niezwykłego świata, który nie jest zarezerwowany dla elit… a dostępny dla każdej z nas!

BIŻUTERIA Z PRZESŁANIEM

W boxie ROYALty pierwsze sto osób, które kupiło pudełko znalazło piękny zestaw biżuterii wykonanej ze stali chirurgicznej polskiego producenta Vezzi stworzony specjalnie na zamówienie AKADEMII KOBIET. W skład zestawu wchodzi naszyjnik, bransoletka oraz kolczyki, które urzekają prostotą i elegancją jednak niosą ze sobą ideę celebracji i podkreślenia naszej kobiecości. Symbol Wenus, który jest głównym elementem biżuterii jest umieszczony tu nie bez powodu. 

Jak sama AKADEMIA KOBIET podkreśla biżuteria dedykowana jest „Kobiecie zaradnej, wszechstronnej, ambitnej, odważnej i pełnej pasji”, natomiast sam symbol Wenus przyświeca AKADEMII od samego początku jej powstania jako element podkreślający kobiecą siłę. Złoty kolor biżuterii również nie pozostaje bez znaczenia – jako symbol duchowej świadomości, dążenia do doskonałości oraz osiągnięcia sukcesów jeszcze mocniej podkreśla wartość i ideę jakie niesie ze sobą działalność AKADEMII

Co ciekawe – sam zestaw został zaprojektowany tak, że pasuje zarówno do codziennych, luźnych stylizacji jako dopełnienie, ale również do kreacji wieczorowych, w których może odgrywać pierwsze skrzypce. Spójrzcie, jak pięknie prezentują się nasze Klientki, które zgodziły się pokazać nam siebie razem z biżuterią Vezzi.

Warto także podkreślić fakt, iż biżuteria została wykonana z ogromną dbałością o szczegóły i zastosowany do jej wytworzenia materiał jest bezpieczny dla zdrowia i trwały. Nieuczulająca stal chirurgiczna, która nie ściera się i nie ciemnieje sprawi, że biżuteria będzie służyła nam przez bardzo długi czas.

Jesteśmy bardzo ciekawi jak Wam się podoba – koniecznie zostawcie naszym Klientkom kilka ciepłych słów za odwagę i chęć pokazania siebie na naszych kanałach!

Nasz wyjątkowy box limitowany ROYALty powstał również z myślą o tym, by podobnie jak AKADEMIA KOBIET przenieść nasz kobiecy świat na zupełnie inny, lepszy poziom. Jesteśmy z niego niezwykle dumni i mamy nadzieję, że w przyszłości zaskoczymy Was nim jeszcze nie raz.  Jego pełną zawartość możesz poznać TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty