Zapisz się do naszego newslettera!

Biżuteria, która niesie przesłanie – poznaj Akademię Kobiet!

mar 9, 2022

Biżuteria, która niesie przesłanie – poznaj Akademię Kobiet!

mar 9, 2022

W naszym limitowanym pudełku ROYALty dla pierwszych stu osób, które zdecydowały się na zakup przygotowaliśmy wraz z Akademią Kobiet coś naprawdę wyjątkowego – zestaw biżuterii, która nie tylko cieszy oko i dopełnia stylizację, ale przede wszystkim jest manifestem pewnych wartości, o których koniecznie chcemy Wam dzisiaj opowiedzieć. Zapraszamy Was do tej niezwykle pięknej podróży… w głąb siebie, do odkrycia swojej kobiecości i odnalezienia siły, która w tym newralgicznym punkcie naszego świata jest nam niezwykle potrzebna. 

AKADEMIA KOBIET – WYJĄTKOWY PROJEKT DLA KAŻDEJ Z NAS!

AKADEMIA KOBIET to marka założona przez Monikę Lichotę, którą mogłyście poznać już na naszych transmisjach live. Monika tworzy niezwykły projekt dedykowany kobietom, które chcą i mają w sobie silne pragnienie rozwoju oraz spełnienia na poziomie życiowym, zawodowym, ale również duchowym. AKADEMIA KOBIET swoje inicjatywy kieruje zarówno do kobiet biznesu, jak i dla zwykłych Pań, które chcą zmienić coś w sposobie swojego życia. Niezwykle ważną częścią projektu jest również działalność charytatywna, która jest nieodłącznym i integralnym elementem AKADEMII KOBIET, czego przykładem może być np. przepiękny kalendarz #Silna Kobieta Challenge, który zaangażował przedstawicielki świata show-biznesu po to, by cały dochód ze sprzedaży przekazać osobom potrzebującym. Z tego miejsca gorąco zachęcamy Was do tego, by poznać Monikę bliżej i wejść do tego niezwykłego świata, który nie jest zarezerwowany dla elit… a dostępny dla każdej z nas!

BIŻUTERIA Z PRZESŁANIEM

W boxie ROYALty pierwsze sto osób, które kupiło pudełko znalazło piękny zestaw biżuterii wykonanej ze stali chirurgicznej polskiego producenta Vezzi stworzony specjalnie na zamówienie AKADEMII KOBIET. W skład zestawu wchodzi naszyjnik, bransoletka oraz kolczyki, które urzekają prostotą i elegancją jednak niosą ze sobą ideę celebracji i podkreślenia naszej kobiecości. Symbol Wenus, który jest głównym elementem biżuterii jest umieszczony tu nie bez powodu. 

Jak sama AKADEMIA KOBIET podkreśla biżuteria dedykowana jest „Kobiecie zaradnej, wszechstronnej, ambitnej, odważnej i pełnej pasji”, natomiast sam symbol Wenus przyświeca AKADEMII od samego początku jej powstania jako element podkreślający kobiecą siłę. Złoty kolor biżuterii również nie pozostaje bez znaczenia – jako symbol duchowej świadomości, dążenia do doskonałości oraz osiągnięcia sukcesów jeszcze mocniej podkreśla wartość i ideę jakie niesie ze sobą działalność AKADEMII

Co ciekawe – sam zestaw został zaprojektowany tak, że pasuje zarówno do codziennych, luźnych stylizacji jako dopełnienie, ale również do kreacji wieczorowych, w których może odgrywać pierwsze skrzypce. Spójrzcie, jak pięknie prezentują się nasze Klientki, które zgodziły się pokazać nam siebie razem z biżuterią Vezzi.

Warto także podkreślić fakt, iż biżuteria została wykonana z ogromną dbałością o szczegóły i zastosowany do jej wytworzenia materiał jest bezpieczny dla zdrowia i trwały. Nieuczulająca stal chirurgiczna, która nie ściera się i nie ciemnieje sprawi, że biżuteria będzie służyła nam przez bardzo długi czas.

Jesteśmy bardzo ciekawi jak Wam się podoba – koniecznie zostawcie naszym Klientkom kilka ciepłych słów za odwagę i chęć pokazania siebie na naszych kanałach!

Nasz wyjątkowy box limitowany ROYALty powstał również z myślą o tym, by podobnie jak AKADEMIA KOBIET przenieść nasz kobiecy świat na zupełnie inny, lepszy poziom. Jesteśmy z niego niezwykle dumni i mamy nadzieję, że w przyszłości zaskoczymy Was nim jeszcze nie raz.  Jego pełną zawartość możesz poznać TUTAJ.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

pure beauty box

Pure Beauty Box So Fabulous

KUP BOX

Może Cię zainteresować

Golenie bez podrażnień z DR. SEVERIN®

Golenie bez podrażnień z DR. SEVERIN®

Podrażnienia skóry po goleniu występują jako zaczerwienienia, swędzenie, krostki, wypryski skórne i niestety często towarzyszą również depilacji. Szczególnie nieprzyjemnym skutkiem ubocznym depilacji jest wrastanie włosków, a także mocno przesuszona skóra. Wiele osób...

Zdrowe i bezpieczne wakacje, czyli kolejna odsłona #PURESUMMER 

Zdrowe i bezpieczne wakacje, czyli kolejna odsłona #PURESUMMER 

Dzisiaj pierwszy dzień wakacji i czas na ostatni wpis z cyklu #PURESUMMER! Przed nami chwile na słonecznej plaży, w górach czy też na uwielbianych przez nas wszystkich Mazurach. Niezależnie od tego, gdzie zamierzacie spędzać Wasze wakacje musicie pamiętać o kilku...

Pure Beauty