Zapisz się do naszego newslettera!

Zapach od CHANGE LINGERIE – dopełnieniem każdej z chwil

sty 4, 2023

Zapach od CHANGE LINGERIE – dopełnieniem każdej z chwil

sty 4, 2023

Każdy z nas kocha otaczać się pięknymi zapachami. Wszystko wokół dosłownie rozkwita, staje się piękniejsze, gdy zetknie się z przyjemnym aromatem, poruszającym najpiękniejsze wspomnienia. Wracając, chociażby na moment do przeszłości, przypomnijmy sobie zapach pieczonego ciasta u babci czy wody kolońskiej dziadka. Jesteśmy w stanie powrócić do aromatów perfum naszych bliskich sprzed lat, woni ukochanej potrawy oraz miejsca, w którym byliśmy szczęśliwi. Perfumy, balsamy, żele pod prysznic otaczają nas od rana, aż do zmroku. Tulą się do nas swoimi niezwykle wyjątkowymi zapachami, poprawiając nasze samopoczucie, zwiększając jednocześnie poczucie własnej wartości.

Zapach wykorzystywany jest także w lecznictwie jako aromaterapia – gałąź medycyny alternatywnej (naturalnej), wykorzystująca olejki eteryczne i inne substancje zapachowe do korzystnego wpływania na nastrój, procesy poznawcze oraz zdrowie. Każdy z nas zapewne spotkał się kiedyś z tym pojęciem. Czy zdawaliście sobie sprawę z tego, jak ważne są otaczające nas zapachy? Jak wpływają na nasze życie? A gdyby tak, znaleźć sposób na idealny zapach non stop? Taki, który będzie nam towarzyszył zawsze i wszędzie? W szufladzie z bielizną, torebce, szafie czy samochodzie? Brzmi cudownie prawda? Jest na to jedno, proste rozwiązanie i zaraz zdradzimy Wam ten sekret.

CHANGE LINGERIE KARTA ZAPACHOWA – PREZENT Z KALENDARZA ADWENTOWEGO

Karta zapachowa CHANGE LINGERIE to idealnie harmonijny, pociągający i przepełniony kobiecością zapach. Ten produkt znaleźliście jako PREZENT w naszym KALENDARZU ADWENTOWYM MERRY CHRISTMAS. Kompozycja karty rozpoczyna się od wyjątkowo świeżych, cytrusowych akordów w towarzystwie bergamoty oraz liści fiołka. Sercem tej jakże pięknej i uniwersalnej KARTY ZAPACHOWEJ są kwiatowe doznania z finezyjną różą i słodkim jaśminem, który uzupełnia się w duecie z geranium. Zostało to idealnie ocieplone szczyptą miękkich, ale wyrazistych przypraw. Podstawą natomiast jest niesamowity aromat z drzewa sandałowego i drewna ambrowego, skręcony nutą ciemnej wanilii ze słodyczą brązowego cukru. Całość po prostu uszczęśliwia, poprawia samopoczucie, dodaje odwagi i wydobywa z Kobiety niesamowitą zmysłowość.

Marka CHANGE LINGERIE stworzyła tym produktem absolutnie unikatowy gadżet dla każdego z Was. To coś naprawdę niepowtarzalnego! Magicznie zbalansowany zapach pełen finezyjnej eteryczności na wyciągnięcie ręki. Wystarczy jeden ruch i limitowana karta zapachowa zmieni wybrane miejsce w osobistą, ekskluzywną perfumerię.

Jesteśmy ciekawi, gdzie trafiła Wasza KARTA ZAPACHOWA CHANGE LINGERIE? Czekamy na Wasze komentarze.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty