Zapisz się do naszego newslettera!

Z miłości do natury… i prostego składu. LA-LE i FROJO po raz pierwszy w PURE BEAUTY

sie 28, 2021

Z miłości do natury… i prostego składu. LA-LE i FROJO po raz pierwszy w PURE BEAUTY

sie 28, 2021

… i mamy nadzieję, że nie ostatni! PURE BEAUTY BOX by HUSHAAABYE to nie tylko całkowicie nowa, limitowana odsłona naszego najbardziej wartościowego i objętościowego pudełka, ale również wielka przygoda z markami, które zagościły u nas po raz pierwszy. LA-LE i FROJO to zupełna nowość dla nas, choć wcale nie dla Justyny, która stworzyła pudełko – pozwoliliśmy porwać się w tę naturalną krainę, czego owocem jest obecność dwóch pełnowymiarowych kosmetyków właśnie od tych marek. Ciekawi skąd ten wybór i dlaczego trafiły do PURE BEAUTY BOX by HUSHAAABYE?

LA-LE I FROJO… INNE, A JEDNAK PODOBNE!

LA-LE to znany i lubiany producent polskich kosmetyków naturalnych. Prostota, przejrzystość składów, a także kultowe już produkty jak masło pod oczy czy dezodoranty to znak rozpoznawczy marki, o których naprawdę głośno w sieci. FROJO, natomiast to zupełnie nowa odsłona marki-matki LA-LE, niejako kontynuacja jej twórczości, ale w zupełnie innej formie oraz ideach. O ile kosmetyki LA-LE to to całe portfolio naturalnych rozwiązań do twarzy i ciała w różnorakich formach, tak FROJO swoje formuły opiera przede wszystkim na owocach i warzywach łącząc ich potencjał pielęgnacyjny. Mimo że szata graficzna obu marek jest zupełnie inna, to jakościowo doskonale się ze sobą łączą. Decydując się na zakup kosmetyków, czy to FROJO, czy LA-LE zawsze macie gwarancję nieskazitelnej, pozbawionej chemicznych komponentów formuły oraz niepowtarzalnego składu.

KULTOWY DEZODORANT W PUDEŁKU BY HUSHAAABYE

Najbardziej popularny produkt, a jednocześnie znak rozpoznawczy marki LA-LE jakim jest NATURALNY DEZODORANT (cena: 30,00 zł za 150 ml) na bazie sody oczyszczonej, znajdziecie w wersji pełnowymiarowej w naszym PURE BEAUTY BY HUSHAAABYE. Jesteśmy pewni, że pokochacie jego zapach! Choć na LE-LE ma naprawdę spory wybór wersji zapachowych, to Justyna postawiła na zieloną herbatę, która jest jednocześnie świeża, rześka, a przy tym wyważona i elegancka. Naturalne dezodoranty spełniają funkcję ograniczającą (nie blokującą) proces pocenia, zapewniają komfort i czystość, a przy tym niwelują przykry zapach. Ich zadaniem jest więc jednoczesna ochrona pachy, ale także pielęgnacja bez ingerencji w naturalne procesy potliwości organizmu człowieka. 

MARCHEWKOWY BALSAM DO CIAŁA FROJO

Połączenie marchewki z aromatem mandarynki i wanilii w postaci bogatego i intensywnie odżywczego MASŁA DO CIAŁA od FROJO (cena: 25,00 zł za 100 ml) to kolejna propozycja, którą znajdziecie w PURE BEAUTY BY HUSHAAABYE. Zupełnie tak jak w przypadku dezodorantu, tak i masło ma za zadanie rozpieścić Was swoim zapachem. Ta mieszanka kojarzy nam się bardzo beztrosko i optymistycznie, to niebanalne połączenie tworzy zapach, który realnie chce się nakładać na nasze ciało i mamy ogromną nadzieję, że po przetestowaniu masła przyznacie nam racje. Wybór bardziej treściwej formuły w pudełku BY HUSHAAABYE nie jest przypadkowy – chcąc nie chcąc, wkraczamy pomaleńku w okres jesienny, który wymaga od nas większej troski i większej dawki odżywczych składników, a wspomniane masło ma właśnie taki efekt zapewnić. Prosty, ale bogaty skład gwarantuje Wam idealne natłuszczenie, odżywienie, a przy tym nawilżenie i … lekkie wyrównanie kolorytu skóry, dzięki znanej metodzie wykorzystania marchewki. Kto wątpi, niech zapyta babcie o to, czy wcinanie surowych marchewek ma jakiś wpływ na skórę 🙂 Możecie być naprawdę zaskoczone odpowiedzią!

Warto również zaznaczyć, że zarówno marka LA-LE jak i FROJO tworzą kosmetyki ręcznie w małych partiach dzięki czemu zawsze są świeże i gotowe na kolejne wyzwania bez potrzeby stosowania kontrowersyjnych konserwantów. Poszczególne linie tworzone są regularnie, ale nie masowo, dlatego, gdy je kupujecie otrzymujecie gwarancje ich świeżości. Nie leżakują na magazynie, dlatego też nie wymagają konserwowania ich syntetycznymi składnikami. To lubimy! 

Naturalny dezodorant LA-LE ZIELONA HERBATA i MASŁO DO CIAŁA wanilia, marchewka, mandarynka od FROJO oraz inne 100% naturalne kosmetyki do twarzy i ciała znajdziecie w naszym PURE BEAUTY BOX BY HUSHAAABYE. Poznaj pełną zawartość pudełka <TUTAJ>.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Brzoskwiniowy zawrót głowy i apetyczna pielęgnacja ciała z marką FRUDIA

Brzoskwiniowy zawrót głowy i apetyczna pielęgnacja ciała z marką FRUDIA

Wiosna na dobre rozgościła się za naszymi oknami, pora więc na świeżość, lekkość i energię nie tylko w szafach czy domach, ale także naszej pielęgnacji. Dziś przygotowaliśmy dla Was coś, co idealnie wpisuje się w te założenia - FRUDIA, która pojawia się w naszych PURE...

Pure Beauty