Zapisz się do naszego newslettera!

Wsparcie zdrowia i dobrej kondycji skóry głowy – KURACJA OCZYSZCZAJĄCA RATED GREEN

sty 16, 2024

Wsparcie zdrowia i dobrej kondycji skóry głowy – KURACJA OCZYSZCZAJĄCA RATED GREEN

sty 16, 2024

Marka RATED GREEN należy do jednych z tych, których obecność zawsze wywołuje falę pozytywnych komentarzy na naszych Social Mediach. Trudno się temu dziwić – produkty, jakie oferuje są naprawdę wysokiej jakości, a efekty zauważalne są nawet u najbardziej wymagających. W pudełku ROYALty#7 również przygotowaliśmy dla Was niespodziankę. Każda z Was znalazła pewną białą tubę, która ma szansę realnie odmienić kondycję Waszej skóry głowy. Gotowe na efektywne oczyszczenie i wsparcie środowiska dla wzrostu nowych włosów? Poznajcie KURACJĘ OCZYSZCZAJĄCĄ SKÓRĘ GŁOWY REAL MARY.

ZDROWA SKÓRA GŁOWY = ZDROWE WŁOSY

Dobrze oczyszczona z sebum, resztek kosmetyków i zanieczyszczeń skóra głowy to podstawa dobrej kondycji dla naszych włosów. Jeśli nie zadbamy efektywnie o ten obszar na naszym ciele uniemożliwiamy sobie tym samym prawidłowy wzrost, zaburzamy barierę, ale też… możemy doprowadzić do rozwoju problemów takich jak świąd, pieczenie czy powstawanie łupieżu. Kosmetyk marki RATED GREEN REAL MERY w postaci specjalnie opracowanej kuracji oczyszczającej przybędzie Wam tu jednak z pomocą. Jego niezwykły charakter ma za zadanie pomóc wymyć i usunąć zanieczyszczenia osiadające codziennie na skórze głowy i włosach oraz nadbudowane składniki kosmetyków. 

Efektem jej stosowania ma być odczuwalne odświeżenie, ukojenie, przywrócenie komfortu, ale także… stworzenie idealnych warunków do wzrostu nowych i zdrowych włosów. Wystarczy, że nałożycie ją na skórę głowy i włosy (po uprzednim umyciu ich szamponem), wykonacie delikatny masaż i pozostawicie na około 5 minut. Następnie produkt zmywamy i nie stosujemy już żadnych dodatkowych kosmetyków. Prosto, szybko i mega przyjemnie! Sprawdźmy teraz, z czego wynika działanie tej kuracji i jakie składniki odpowiadają za wyżej wymienione efekty.

SOK Z LIŚCI ROZMARYNU I SÓL MORSKA DLA SZYBKIEGO I DOGŁĘBNEGO EFEKTU

Składy kosmetyków RATED GREEN są zawsze oparte na dużym udziale roślinnych ekstraktów, ziół i skarbów wprost z natury. W przypadku kuracji REAL MARY mamy do czynienia z przede wszystkim z 70% udziałem parzonego na zimno (metodą cold-brew) soku z liści rozmarynu z certyfikatem ECO-CERT. Działa on jednocześnie tonizująco, odświeżająco, ale także ściągająco i łagodząco. Te z pozoru dość skrajnie różne właściwości oddziałują na skórę głowy w sposób synergiczny i bardzo zdecydowany zapewniając jej właściwie wszystko to, czego potrzebuje dla swojego zdrowia. Obok soku z liści rozmarynu w składzie znajdziecie sól morską, która oczywiście wspiera proces oczyszczenia, ale także efektywnie chroni przed powstawaniem łupieżu i pochłania nadmiar sebum stymulując jednocześnie krążenie krwi w skórze głowy. Połączenie to zapewnia Wam zatem nie tylko dogłębne i wyczuwalne oczyszczenie, ale także idealne środowisko dla wysypu nowych baby hair, wzmocnienia cebulek i przedłużenia świeżości pomiędzy kolejnymi myciami. Stosujcie kurację regularnie, a z pewnością zauważycie namacalne efekty. Ściskamy za to kciuki i życzymy Wam, by i tym razem marak RATED GREEN wywołała w Was wiele radości.

Czekamy na wieści od Was. Dajcie nam znać, jak podoba Wam się ten kosmetyk i czy faktycznie odczuwacie różnicę na swojej skórze głowy. Jakie pozytywne efekty zauważyłyście? Jak podoba Wam się zapach i konsystencja? Przypominamy, że KURACJĘ OCZYSZCZAJĄCA SKÓRĘ GŁOWY  mogłyście znaleźć w naszej limitowanej edycji ROYALty#7. Jeśli macie ochotę poznać resztę produktów, które umieściliśmy w jego odmienionym wnętrzu zapraszamy Was na nasz kanał YouTube -> (24) 19 KOSMETYKÓW W JEDNYM PUDEŁKU?! 🤔🔥Poznaj zawartość boxa ROYALty#7!🥰🤌 – YouTube. Do zobaczenia niebawem!

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

THE WET DETANGLER – innowacyjna szczotka, która pobija rynek!

THE WET DETANGLER – innowacyjna szczotka, która pobija rynek!

Kolejnym przystankiem na naszej mapie odkryć z pudełka ROYALty#8 jest marka TANGLE TEEZER, która zagościła w boxach po raz pierwszy. Ta kultowa i szczególnie ceniona firma słynąca z doskonałej jakości szczotek do włosów nieustannie od 16 lat skrada serca i zaskakuje...

Pure Beauty