Zapisz się do naszego newslettera!

Winogrona i keratyna, czyli duet idealny dla Twoich włosów – poznaj bestseller marki ANWEN

kw. 22, 2022

Winogrona i keratyna, czyli duet idealny dla Twoich włosów – poznaj bestseller marki ANWEN

kw. 22, 2022

O marce ANWEN słyszała z pewnością każda włosomaniaczka – to jedna z najlepszych, najbardziej rozpoznawalnych i jednocześnie perfekcyjnie skrojonych marek włosowych w Polsce. ANWEN to legenda i historia, która napisana została przez kobietę… dla kobiet, które chcą odkryć tajniki świadomej pielęgnacji włosów. Jeśli więc obce są Ci pojęcia porowatości, równowagi PEH, metody OMO czy olejowania to uwierz nam już teraz – ANWEN wprowadzi Cię w ten świat w najlepszy możliwy sposób.

REMEDIUM DLA WŁOSÓW ŚREDNIOPOROWATYCH

Statystyki wyraźnie pokazują, że większość z nas jest posiadaczkami włosów o tzw. średniej porowatości. Co to oznacza w praktyce i czym charakteryzują się takie włosy? Przede wszystkim są to włosy, które mają tendencję do przesuszenia, braku odpowiedniego nawilżenia, a przy tym tracą swój naturalny blask. Nie są one jednak suche, łamliwe czy totalnie zniszczone jak w przypadku włosów wysokoporowatych. Często podczas zmiany środowiska, w którym przebywamy np. przy wilgotnych warunkach zaczynają się puszyć lub kręcić. Co ciekawe jednak – do włosów średnioporowatych zaliczamy te, które naturalnie się falują, będąc jednocześnie podatne na stylizacje i wszelkie zabiegi. Schną też naprawdę długo. 

Ten rodzaj kosmyków wymaga od nas szczególnej uwagi – włosy średnioporowate wymagają nawilżenia, odżywienia i wygładzenia struktury, a dbałość o nie zazwyczaj kosztuje nas trochę więcej pracy niż w przypadku włosów niskoporowatych. Warto wiedzieć na jakie produkty konkretnie się zdecydować no i tu wchodzi nasza mistrzyni ANWEN, która swoje produkty komponuje dokładnie w taki sposób, by maksymalnie odpowiadać na potrzeby konkretnej porowatości.

MASKA DO WŁOSÓW ŚREDNIOPOROWATYCH ANWEN Z WINOGRONAMI I KERATYNĄ

W naszej limitowanej edycji BY HUSHAAABYE2 mogłyście znaleźć MASKĘ Z WINOGRONAMI I KERATYNĄ odANWEN, która jest idealnie skrojona dla posiadaczek włosów średnioporowatych- czyli zgodnie ze statystykami dla większości z nas. Sekretem jej doskonałego działania są przede wszystkim dwa kluczowe składniki: olej winogronowy, dosyć lekki olej z grupy niewnikających, który nie obciąża, a wygładza włosy i nadaje im piękny połysk oraz keratyna będąca białkiem, z którego zbudowane są nasze włosy. To właśnie ona wzmacnia je i regeneruje, a także przywraca im zdrowy wygląd i połysk. 

Kompozycja tych komponentów sprawia, że już dosłownie po kilku minutach możecie cieszyć się zupełnie nowym, pięknym i przede wszystkim zdrowym efektem na swoich kosmykach w towarzystwie absolutnie wspaniałego zapachu, który pozostanie na włosach długo. Jesteśmy niesamowicie ciekawi, czy stosujecie inne produkty marki ANWEN w swojej codzienności. Koniecznie dajcie nam znać w komentarzach!

MASKĘ DO WŁOSÓW ŚREDNIPOROWATYCH ANWEN WINOGRONA I KERATYNA wraz z innymi kosmetykami, które idealnie dopasują się do Twojej codziennej pielęgnacji mogłaś znaleźć w naszej limitowanej edycji PURE BEAUTY BOX BY HUSHAAABYE2, której pełną zawartość możesz poznać TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

THE WET DETANGLER – innowacyjna szczotka, która pobija rynek!

THE WET DETANGLER – innowacyjna szczotka, która pobija rynek!

Kolejnym przystankiem na naszej mapie odkryć z pudełka ROYALty#8 jest marka TANGLE TEEZER, która zagościła w boxach po raz pierwszy. Ta kultowa i szczególnie ceniona firma słynąca z doskonałej jakości szczotek do włosów nieustannie od 16 lat skrada serca i zaskakuje...

Pure Beauty