Zapisz się do naszego newslettera!

TOUS LOVEME THE ONYX PARFUM – zapach, który pisze historię kobiety takiej jak Ty!

lis 18, 2022

TOUS LOVEME THE ONYX PARFUM – zapach, który pisze historię kobiety takiej jak Ty!

lis 18, 2022

Wyjątkowość naszego limitowanego pudełka ROYALty nie polega jedynie na nowej odsłonie graficznej, ilości produktów, ale przede wszystkim na dobrze marek selektywnych i nietuzinkowych, dzięki którym realnie czujemy, że tworzymy coś naprawdę innego i niepowtarzalnego. Dziś oficjalnie rozpoczynamy wprowadzanie Was w ten nasz mały, wyjątkowy świat i przedstawiamy pierwszy z produktów, które możecie wspólnie z nami przetestować. Początek to niezwykle ważny czas, więc wybraliśmy równie istotny punkt w całej zawartości – zapach marki TOUS LOVEME THE ONYX PARFUM, który opowie Ci historię o kobiecie takiej jak Ty – tajemniczej, niepowtarzalnej i pięknej w każdej minucie swojego życia.

MIŁOŚĆ I ŁAGODNOŚĆ, NIEZMIENNIE OD PONAD 100 LAT!

Hiszpańska marka TOUS znana jest na całym świecie z biżuterii, której znakiem rozpoznawczym jest uroczy miś. Początki międzynarodowej marki wywodzą się z rodzinnego warsztatu zegarmistrzowskiego, który z czasem przekształcił się w sklep z biżuterią. Firmę założyło małżeństwo Salvador Tous Blavi i Teresa Ponsa w 1920 roku, jednak dopiero ich syn Salvador TOUS wspólnie ze swoją małżonką Rosą Oriol doprowadzili TOUS’A do dynamicznego rozwoju. 

Miś stał się międzynarodowym symbolem łagodności i miłości, a obecnie marka poza tworzeniem biżuterii, zajmuje się również galanterią, dodatkami, a także perfumami, które miałyście już szansę testować na łamach naszych PURE BEAUTY BOXÓW. Z wielką przyjemnością prezentujemy Wam dziś ich kolejną niezwykłą odsłonę – perfumy LOVEME THE ONYX, które stanowią nową odsłonę kultowego już zapachu TOUS LoveMe.

POMIĘDZY WYKWINTNOŚCIĄ, A PIĘKNYM UZALEŻNIENIEM

Dokładnie takich słów użył autor zapachu LOVEME THE ONYX PARFUM, który macie szansę przetestować dzięki naszemu wyjątkowemu pudełku ROYALty#3, pozostawiając otwartą furtkę do napisania o nim własnej historii. Intensywność tej odsłony perfum LOVEME ma ścisły związek z wykonaniem flakonu, ale również nazwy, która łączy się z kamieniem szlachetnym, jakim jest onyks, będącym główną inspiracją do tworzenia tych perfum. Onyks znany jako jeden z najintensywniejszych, najbardziej zaskakujących i wyjątkowych kamieni idealnie oddaje zapach, który będzie grał na Twojej skórze. Wszystko to jest ze sobą niezwykle spójne.  

Ta kwiatowa, orientalna i jednocześnie owocowa kompozycja to połączenie czarnej orchidei, piwonii i orzechów laskowych idealnie dopełnionych aromatem nasion wanilii i odważnego dodatku drewna. Jest tajemnicza w pierwszym zetknięciu ze skórą, po to, by za chwile zagrać całym akompaniamentem barw i odsłon – cudownie buduje się na skórze, by z każdą minutą rozkwitać jeszcze bardziej. TOUS LOVEME THE ONYX PARFUM zdaje się więc być trochę jak kobieca natura – tajemnicza, nietuzinkowa, momentami nieprzewidywalna, ale piękna w każdym akordzie i każdej sekundzie naszej codzienności. Ta wyważona, słodka, ale przy tym bardzo nietuzinkowa kompozycja ma szansę sprawdzić się po prostu na co dzień, kiedy potrzebujemy dodać sobie odrobiny pewności siebie, nawet wtedy, gdy pozostajemy w zaciszu własnego domu. Nie jest to zapach wymagający specjalnego outfitu, podniosłych okazji czy ważnej otoczki – jego nonszalancja sprawia, że pasuje do nas niezależnie od sytuacji. Noście go z podniesioną głową w pięknej sukience czy nieco potarganym dresie, nie ograniczajcie go w żaden sposób, a będzie stanowił dla Was przepiękny dodatek w pędzie codzienności, gwarantujemy!

TOUS naprawdę potrafi zaskoczyć, prawda? Mamy ogromną nadzieję, że ta propozycja spodoba Wam się równie mocno, jak nam. 

Pamiętajcie, że już niebawem oficjalna sprzedaż naszego boxa ROYALty#3, dlatego nie zapomnijcie śledzić na bieżąco naszych kanałów społecznościowych, by nie przegapić tego ważnego momentu. Ilość pudełek jest ograniczona, co jeszcze dodaje im wyjątkowości! Zaufajcie nam, to będzie mocne zakończenie roku! 

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty