Zapisz się do naszego newslettera!

Szybka ulga i ukojenie dla Twojej skóry z balsamem SVR TOPIALYSE BAUME PROTECT+

wrz 27, 2022

Szybka ulga i ukojenie dla Twojej skóry z balsamem SVR TOPIALYSE BAUME PROTECT+

wrz 27, 2022

Tworząc nasze pudełka, nie zapominamy również o osobach z problemami dermatologicznymi i regularnie staramy się umieszczać coś, co pozwoli zadbać o komfort i dobrą kondycję ich skóry. Nie inaczej było w naszym boxie BRIGHT HARMONY, gdzie znalazł się miniaturowy produkt marki SVR z linii TOPIALYSE BAUME PROTECT+, która stworzona została właśnie z myślą o problemach typu atopowe zapalenie skóry czy okresowa alergia. Poznajcie go razem z nami bliżej!

NA MAŁE I WIĘKSZE PROBLEMY SKÓRNE

Ten wyjątkowy BALSAM DO CIAŁA marki SVR z linii TOPIALYSE BAUME PROTECT+, ma kilka niezwykle istotnych funkcji dla skór, które borykają się z chorobami dermatologicznymi. Przede wszystkim jego formuła została opracowana na bazie składników, które mają chronić przed agresywnymi czynnikami wywołującymi podrażnienie i świąd – charakterystyczne dla osób z atopowym zapaleniem skóry i egzemą kontaktową. Dzięki zastosowaniu opatentowanych ceramidów AD dosłownie po chwili ma przynosić ulgę, ukojenie i złagodzenie wszelkich stanów oraz wykwitów na skórze pozostawiając ją pełną komfortu. 

Bardzo ważnym aspektem jest również fakt, że formuła kosmetyku została opracowana na bazie składników, które naprawiają barierę naskórkową, uzupełniając niedobór lipidów będących najważniejszym elementem zdrowej i pięknej skóry. Możemy więc o tym balsamie powiedzieć, że jest po prostu plastrem ochronnym na wszelkie problemy skórne, z którymi mierzą się osoby z AZS, łuszczycą, egzemą czy silną alergią kontaktową. 

CERAMIDY – KLUCZ DO PIELĘGNACJI SKÓR ZMIENIONYCH DERMATOLOGICZNIE

Zatrzymajmy się przez chwilę na wspomnianych ceramidach, które stanowią jeden z najważniejszych elementów w pielęgnacji tego rodzaju skóry. Ceramidy to nic innego jak naturalny składnik naszych własnych lipidów skórnych, które nie bez powodu nazywane są cementem międzykomórkowym. Ceramidy działają trochę jak taka bariera wodno-lipidowa, ponieważ tworzą swego rodzaju mur w przestrzeniach międzykomórkowych naszego naskórka (dokładnie w jej warstwie rogowej) i chronią przed utratą wody, dzięki czemu spełniają pośrednie działanie nawilżające. 

Są niezbędne w zachowaniu odpowiedniej kondycji skóry i jej bariery hydrolipidowej, dlatego stanowią tak niezwykle cenny składnik, którego powinny poszukiwać osoby np. z AZS. Te stosowane w formułach kosmetyków pomagają przede wszystkim skórze w jej naturalnej odbudowie i przywracaniu wspomnianej bariery, pomagając w regeneracji i przywróceniu komfortu. Nasz balsam SVR jak napisaliśmy wyżej – zawiera w swoim składzie opatentowane ceramidy AD, dzięki czemu między innymi stanowi doskonały produkt ratunkowy dla osób z problemami dermatologicznymi.

Dajcie nam znać, czy przetestowałyście już ten balsam. Czy są wśród nas osoby, które borykają się z dermatozami? Czekamy na Wasze komentarze!

BALSAM SVR TOPIALYSE BAUME PROTECT+ wraz z innymi kosmetykami, które pomogą Ci w walce o piękną, ale przede wszystkim zdrową skórę, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX BRIGHT HARMONY, którego pełną zawartość poznacie TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Brzoskwiniowy zawrót głowy i apetyczna pielęgnacja ciała z marką FRUDIA

Brzoskwiniowy zawrót głowy i apetyczna pielęgnacja ciała z marką FRUDIA

Wiosna na dobre rozgościła się za naszymi oknami, pora więc na świeżość, lekkość i energię nie tylko w szafach czy domach, ale także naszej pielęgnacji. Dziś przygotowaliśmy dla Was coś, co idealnie wpisuje się w te założenia - FRUDIA, która pojawia się w naszych PURE...

Pure Beauty