Zapisz się do naszego newslettera!

Świeca sojowa – najbardziej wyczekiwany produkt w naszych boxach. Poznaj z nami markę ŁADNE KWIATKI

sty 20, 2023

Świeca sojowa – najbardziej wyczekiwany produkt w naszych boxach. Poznaj z nami markę ŁADNE KWIATKI

sty 20, 2023

Tworząc dzisiejszy wpis towarzyszy nam ogromna radość. Cofając się do Waszych sugestii i oczekiwań odnośnie do konkretnych produktów w naszych pudełkach najczęściej pojawiającą się propozycją do tej pory była dobrej jakości świeca sojowa. Same rozumiecie, że spełnienie tego pragnienia jest dla nas ogromnym sukcesem i właśnie radością w jednym. Z wielką przyjemnością zapraszamy Was więc dzisiaj do świata polskiego producenta ŁADNE KWIATKI i poznania trzech wyjątkowych propozycji zapachowych tworzonych w rytm naturalnych akordów połączonych z elegancją. Zapraszamy do czytania!

Z PASJI DO ZAPACHU I MIŁOŚCI DO NATURY

ŁADNE KWIATKI to polska marka stworzona przez Kasię i Mariusza, którzy z pasją i wielką przyjemnością tworzą świece zapachowe z certyfikowanego wosku sojowego. Soja to wybór idealny dla miłośników świec, ciepła i wyjątkowego klimatu, ponieważ nie zawiera szkodliwych substancji, które mogą negatywnie oddziaływać na nasz układ oddechowy. Spalanie naturalnej świecy, nie powoduje powstawania toksycznej, lotnej sadzy. Wosk sojowy jest substancją wolną od toksyn i alergenów, w 100% biodegradowalną. To, co dodatkowo uprzyjemnia zakup tego rodzaju świec to fakt, że wosk sojowy pali się dwa razy dłużej niż parafina. 

W sklepie ŁADNE KWIATKI klienci znajdą zarówno świece z knotami bawełnianymi, jak i drewnianymi, które po zapaleniu wydają przyjemne odgłosy trzaskającego w kominku drewna. Ponadto należy również wspomnieć o wspaniałych aromatach świec – od lekkich kwiatowych po cięższe, słodkie nuty. Wszystkie kompozycje zapachowe są bezpieczne, tworzone na bazie olejków eterycznych i zapachowych najwyższej jakości, w odpowiednim stężeniu. Można rzec, że to naprawdę ŁADNE KWIATKI schowane w szklany słoiczek z nielakierowanym wieczkiem, z wyjątkową ilustrowaną etykietą autorstwa Magdy Chołaścińskiej. 

PIERWSZA ŚWIECA SOJOWA W PUDEŁKU PURE BEAUTY!

Tak jak wspomnieliśmy we wstępie tego wpisu, ogromną radość sprawia nam obecność marki ŁADNE KWIATKInie tylko ze względu na doskonałą jakość samego produktu, ale przede wszystkim dlatego, że to wielka premiera tego typu produktu w naszych pudełkach. Wiemy, jak bardzo oczekiwałyście, aż wreszcie w boxie pojawi się świeca, dlatego przy okazji tworzenia ROYALty#3 wyjątkowo mocno wzięliśmy to pragnienie do serca. Dzięki marce ŁADNE KWIATKI każda z Was ma szansę przetestować jedną z trzech losowo wybranych świec sojowych o pojemności 170 g. 

W Wasze ręce mogą trafić takie warianty zapachowe:

  • DRZEWO RÓŻANE Z MIĘTĄ, gdzie całość kompozycji zapachowej tworzy drzewno-owocową sygnaturę pochodzącą z najdalszych zakątków Ameryki Południowej.
  • MIÓD Z TYTONIEM, która jest kompozycją słodkiego miodu, męskiego tytoniu i ciepłych drzewnych akordów. Została również przełamana niewielką nutą świeżych cytrusów. Sprawdzi się idealnie podczas ciepłych jesiennych dni lub zimowych wieczorów przy kominku.
  • RÓŻA DAMASCEŃSKA Z PRALINAMI, czyli zamknięta w szkle esencja kobiecości. Delikatny i wykwintny kwiat róży damasceńskiej nadaje całości tonu, a akcent nieziemsko słodkich, czekoladowych pralin – aromatycznego i uwodzicielskiego charakteru.

Niezależnie od tego, na jaki zapach traficie, możecie być jednak przekonane o wyjątkowości jego kompozycji. Każda ze świec ŁADNE KWIATKI pozostawia ogromne pole do własnej interpretacji, a zapach, choć mocno wyczuwalny, nie jest męczący ani przytłaczający. 

Pamiętajcie, żeby jak najdłużej cieszyć się swoim wariantem, dopalajcie ją do pełnego rozpuszczenia wosku do ścianek, a po wygaszeniu ściąć zwęgloną część knota. Zachęcamy również do wsparcia marki na ich kanałach społecznościowych – to nasz polski, rodzimy producent, dlatego każdy like czy serduszko pod postem będzie na wagę złota. Damy radę to zrobić, prawda?

LINK DO INSTAGRAMA -> Ładne Kwiatki 🌸 Świece sojowe (@ladnekwiatkinet) • Zdjęcia i filmy na Instagramie

LINK DO FACEBOOKA -> Ładne kwiatki | Facebook

Pamiętajcie, że nasz limitowany, pełny doskonałej jakości produktów BOX ROYALty#3 wciąż dostępny jest w sprzedaży. Jeżeli macie ochotę podarować sobie lub bliskim coś naprawdę wspaniałego, nie czekajcie dłużej, ponieważ jego ilość jest naprawdę niewielka. Pełną zawartość pudełka możecie sprawdzić TUTAJ -> ROYALTY #3 | Pure Beauty

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty