Zapisz się do naszego newslettera!

Słodkie świętowanie trzecich urodzin PURE BEAUTY z MANUFAKTURĄ CUKIERKÓW

gru 27, 2023

Słodkie świętowanie trzecich urodzin PURE BEAUTY z MANUFAKTURĄ CUKIERKÓW

gru 27, 2023

Nasze hucznie świętowane w listopadzie trzecie urodziny były nie tylko wspaniałą okazją do podziękowań, konkursów czy specjalnych akcji, ale także szansą na przetestowanie czegoś, co do tej pory nigdy się u nas nie pojawiło. Pudełko BIRTHDAY miało Was zaskoczyć nie tylko swoją kosmetyczną zawartością, wielkością czy grafiką, ale także podkreślić wagę tego wydarzenia i zaprosić do wspólnego świętowania. To właśnie z tego powodu MANUFAKTURA CUKIERKÓW dla każdej z Was przygotowała pyszną, ręcznie tworzoną i kolorową niespodziankę w postaci lizaka. Czy udało nam się Was zaskoczyć? Przekonajmy się i wspólnie poznajmy wyjątkowy świat MANUFAKTURY CUKIERKÓW tworzonej z miłości, by budzić najwspanialsze uczucia.

MANUFAKTURA CUKIERKÓW – Z MIŁOŚCI DO… DAWANIA RADOŚCI!

MANUFAKTURA CUKIERKÓW to polska firma powstała w 2011 roku, która od początku swojej działalności kieruje się wyśmienitą zasadą: „Podaruj Radość!” To piękne założenie podkreśla i udowadnia nam jednocześnie, że dzięki drobnym gestom można upiększyć i osłodzić świat wywołując uśmiech na twarzach tych, na których nam zależy. MANUFAKTURA CUKIERKÓW z ogromną pasją wytwarza słodycze najwyższej jakości. Marka oprócz swoich sztandarowych przysmaków oferuje także realizację nietypowych, indywidualnych zamówień oraz prowadzi warsztaty i pokazy produkcji swoich słodkości. Poza tym jest to firma otwarta na wszelkie okoliczności gotowa nawet przyjechać osobiście i jednocześnie osłodzić organizowane wydarzenie, spotkanie czy imprezę okolicznościową. 

Ludzie tworzący zespół MANUFAKTURY CUKIERKÓW wspierają liczne akcje społeczne i charytatywne, co jest kolejnym dowodem na to, że całej działalności przyświeca idea miłości, szacunku i bezinteresownego obdarowywania innych. W ofercie marki możemy rozsmakować się w ręcznie wytwarzanych karmelkach, przepięknych i smakowitych lizakach, które upiększą wiele uroczystości lub będą wspaniałym dodatkiem do głównego prezentu. MANUFAKTURA CUKIERKÓW dba o każdego swojego klienta tak samo dobrze, bez znaczenia czy zamówienie dotyczy jednego, czy miliona lizaków. Wszystkie dzieła są wykonane ręcznie, bez użycia maszyn na bazie najlepszych, naturalnych składników bez stosowania syntetycznych, chemicznych ulepszaczy. W naszym wyjątkowym pudełku BIRTHDAY, które jest przecież zwieńczeniem trzech lat naszej działalności, a także doskonałą okazją do świętowania w pięknym stylu każda z Was znaleźć mogła RĘCZNIE WYPRODUKOWANEGO LIZAKA w kształcie serca lub kwiatka o niebanalnym i pysznym smaku. Opatrzony naklejką podkreślającą okazję, zwieńczony kolorową wstążką miał jedno główne zadanie… podarować Wam radość i umilić czas testowania pozostałych produktów z pudełka. Nasze idee połączyły się idealnie tworząc coś, czego do tej pory u nas nie było.

KUNSZT TWORZENIA I DBAŁOŚĆ O KAŻDY DETAL

Biorąc do ręki swój lizak autorstwa MANUFAKTURY CUKIERKÓW możecie mieć 100% pewność, że otrzymujecie produkt najwyższej jakości, którego tworzenie od początku do końca odbyło się z zachowaniem najwyższych standardów. Doskonałe połączenie żywych kolorów z niepowtarzalnym smakiem to znak rozpoznawczy marki, który budzi radość jeszcze przed finalnym testem. Kolory lizaków uzyskiwane są poprzez użycie naturalnych barwników oraz napowietrzenie karmelu. Wszystkie tworzone są ręcznie, co pozwala zadbać o ich perfekcyjną jakość każdej sztuki i dopracowanie jej pod każdym względem. Co więcej, są one bezglutenowe, nie zawierają laktozy, dzięki czemu są odpowiednie nawet dla osób z nietolerancją tych składników. W lizakach MANUFAKTURY CUKIERKÓW nie znajdziecie żadnych sztucznych konserwantów, które są często obecne w innych słodyczach. Nie zawierają także żadnych produktów pochodzenia zwierzęcego, co jest ważne dla osób przestrzegających diety roślinnej. Połączenie tradycyjnej sztuki tworzenia z nowoczesnością i współczesnymi oczekiwaniami to idealne odzwierciedlenie i podsumowanie działalności marki. Jesteśmy niezwykle dumni i szczęśliwi, że łącząc nasze siły w tak ważnym dla nas wydarzeniu mogliśmy obdarować Was najwyższą jakością wprost z polskich dłoni dbających o najmniejszy nawet szczegół.

Mamy nadzieję, że słodka przygoda z MANUFAKTURĄ CUKIERKÓW wywołała w Was cudowne uczucie radości i pozwoliła posmakować czegoś zupełnie nowego. Czekamy na Wasze komentarze i wrażenia na naszych kanałach społecznościowych. Dziękujemy za wspólne trzy lata i mamy nadzieję, że zarówno z Wami jak i marką MANUFAKTURA CUKIERKÓW spotkamy się jeszcze nie raz i w niejednym pięknym projekcie.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty