Zapisz się do naszego newslettera!

Skuteczność i efektywność … w zgodzie z naturą! Poznaj wyjątkowy dezodorant GIFT OF NATURE

kw. 21, 2022

Skuteczność i efektywność … w zgodzie z naturą! Poznaj wyjątkowy dezodorant GIFT OF NATURE

kw. 21, 2022

Mamy nadzieję, że podobnie jak my tak i Wy uwielbiacie moment, w którym rozpakowując nasz PURE BEAUTY BOX okazuje się, że w środku znajdują się również gorące, rynkowe nowości, które dopiero co świętowały swoją wielką premierę. Tak dokładnie jest w przypadku bohatera naszego dzisiejszego wpisu – DEZDORANTU OWOCE LEŚNE marki GIFT OF NATURE, który ledwo, co zszedł z linii produkcyjnej… a już znalazł się w naszej limitowanej edycji by HUSHAAABYE2 – ta świeżynka zdecydowanie wymaga od nas osobnego wpisu, a zatem zaczynamy!

JAKA JEST RÓŻNICA MIĘDZY DEZODORANTEM A ANTYPERSPIRANTEM? 

Warto zaznaczyć już na wstępie, że istnieją diametralne różnice pomiędzy dezodorantem i antyperspirantem, o których nie każdy wie, a jednak ma to ogromny wpływ na ocenę działania wszystkich dezodorantów określając je jako nieskuteczne lub niskiej jakości.  

Dezodoranty są produktami odświeżającymi opartymi w głównej mierze na składnikach pochłaniających wilgoć, niwelujących przykry zapach i działających antybakteryjnie. Najważniejsze jednak dla nas jest to, że dezodorant nie niweluje pocenia — ich zadaniem jest usuwanie przykrego zapachu i zapewnienie świeżości, ale bez naruszania gruczołów potowych. Jest więc to produkt zapewniający higienę, ale nie ingerujący w naturalne mechanizmy pocenia. 

Antyperspirant stoi w opozycji do dezodorantu, ponieważ jego kluczową funkcją jest blokowanie pocenia. Zwęża lub blokuje gruczoły potowe, dzięki czemu jest go niewiele lub wcale. Jako że pot nie wydziela się lub jest w znikomej ilości, jednocześnie znika problem działania bakterii.

Mamy nadzieję, że teraz rozumiecie tę różnicę i już nigdy więcej nie porównacie bezpośrednio obu rodzajów produktów – to chyba jeden z tych kosmetycznych mitów, z którym warto walczyć.

DEZODORANT GIFT OF NATURE O ZAPACHU OWOCÓW LEŚNYCH

W naszym wyjątkowym limitowanym pudełku by HUSHAAABYE 2 znalazłyście pełnowymiarową nowość marki GIFT OF NATURE o przepięknym, nieco cukierkowym zapachu owoców leśnych. W jego składzie znajdziecie przede wszystkim sodę oczyszczoną, która zapewnia długotrwały efekt czystości, odświeżenia oraz komfortu. Formuła została wzbogacona białą glinką i olejem kokosowym, które mają zdolność absorpcji wilgoci, a przy tym doskonale pielęgnują nawet najwrażliwszą skórę pod pachami. 

Całość formuły ma przepiękny, bardzo prosty i naturalny skład – zapach, który niewątpliwie kojarzy nam się z czymś pysznym umila aplikacje, a sam dezodorant jest niezwykle wydajny. Kremowa formuła sprawia, że jego rozprowadzanie jest banalnie proste – wystarczy nabrać odrobinę produktu i posmarować okolice pach jak zwykłym kremem. W trakcie aplikacji zauważycie, że ma dość pudrowe wykończenie, dzięki czemu nie pozostawi na Waszych ubraniach plam czy odbarwień. Jesteśmy przekonani, że jego testowanie to będzie dla Was naprawdę fajna i być może całkowicie nowa przygoda kosmetyczna. Trzymamy za to kciuki! Dajcie nam koniecznie znać w komentarzach, jak podoba Wam się ten produkt.

NATURALNY DEZODORANT GIFT OF NATURE o zapachu owoców leśnych wraz z innymi przepięknie pachnącymi i naturalnymi kosmetykami mogłaś znaleźć w naszej limitowanej edycji PURE BEAUTY BOX by HUSHAAABYE2, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

1 komentarz

  1. Kasia

    Do tej pory nie używałam tego typu produktów, jakoś forma aplikacji mnie nie przekonywała. Bardzo się cieszę, że w boxie pojawił się taki dezodorant, bo wyszłam ze swojej strefy komfortu, a przecież między innymi o to tutaj chodzi! 😊 Jestem jak najbardziej na TAK! Piękny zapach (przypomina mi Mambę 😂), bardzo długo utrzymuje się na skórze i nie brudzi ubrań. No i nie trzeba nakładać dużej ilości tego produktu 😊

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty