Zapisz się do naszego newslettera!

RATED GREEN REAL GROW – ratunek dla wypadających włosów

lip 1, 2022

RATED GREEN REAL GROW – ratunek dla wypadających włosów

lip 1, 2022

Sytuacja, w której w trakcie czesania na szczotce pojawiają się całe kępki skrupulatnie pielęgnowanych włosów, potrafi spędzać sen z powiek niejednej z nas. Choć proces naturalnego wypadania naszych kosmyków to rzecz normalna, niekiedy ilość włosów pozostających na szczotce czy ubraniach budzi nasz niepokój. Jeśli odkryłaś przyczynę takiego stanu, skonsultowałaś ją z lekarzem lub trychologiem pora na tajną broń, która wesprze proces walki o zahamowanie tego procesu. Usiądź wygodnie, bo przygotowaliśmy dla Ciebie coś, czego jeszcze nigdy u nas nie było!

NADMIERNE WYPADANIE WŁOSÓW – CZY JEST SIĘ CZEGO OBAWIAĆ?

Kluczem do właściwego rozpoczęcia o walki o zahamowanie procesu wypadania włosów jest rozpoznanie przyczyny takiego stanu. Mogą to być zmiany hormonalne, stres, ciąża, anemia, niedobór witamin i minerałów w naszym organizmie, a nawet nieodpowiednia dieta. Dlatego jeśli obserwujesz, że włosy sypią się garściami – koniecznie udaj się do lekarza zamiast do drogerii. 

Oczywiście wypadanie włosów może mieć też związek z nieodpowiednią, najczęściej zbyt agresywną formą oczyszczania skóry głowy (mocne detergenty myjące) i naruszeniem bariery ochronnej, która z kolei prowadzi do osłabienia cebulek włosowych. W takim przypadku czas na zmianę Twojego szamponu, na taki, który przywróci skórze głowy odpowiedni komfort, wzmocni mieszki i przede wszystkim wyeliminuje czynnik drażniący i nasilający problem. I tu się doskonale składa, bo w naszym wyjątkowym, limitowanym boxie ROYALTY2 przygotowaliśmy dla Ciebie szampon, który jest w stanie ten problem rozwiązać.

RATED GREEN REAL GROW – SZAMPON, KTÓRY PRZECIWDZIAŁA WYPADANIU WŁOSÓW

Zamknięty w czarnej tubie, minimalistyczny i prosty w swej formie szampon REAL GROW by RATED GREEN poprawia kondycję skóry głowy i zapobiega wypadaniu włosów. Dodatkowo także wzmacnia osłabione włosy i szybko odbudowuje mieszki włosowe. Jak to możliwe? Sekret tkwi w kompozycji składników aktywnych dobranych w taki sposób, by realnie wpływać na wspomniane aspekty. Formuła szamponu opracowana na podstawie najnowocześniejszych metod technologii łączy w sobie wszystko to, co najskuteczniejsze wprost z natury i nauki! Co odpowiada za takie wszechstronne i jednocześnie skuteczne działanie? Odpowiedź na to pytanie znajdziecie poniżej:

  • Wyjątkowy HP-DCC COMPLEX, który poprawia kondycję skóry głowy i włosów (zawiera ekstrakty z persymony, liści Camellia Sinensis oraz chleba świętojańskiego);
  • l-mentol o doskonałym działaniu odświeżającym;
  • kwas salicylowy, który odblokowuje ujścia mieszków włosowych zwiększając tym samym poziom wchłaniania składników aktywnych;
  • Dekspantenol znany ze swoich właściwościach pogrubiających i stymulujących wzrost;
  • organiczny sok z liści rozmarynu, który stanowi bazę szamponu o działaniu dotleniającym skórę głowy, a także kojącym, łagodzącym, przeciwłupieżowym i wzmacniającym cebulki włosów.

Ta prawdziwa bomba i bogactwo składników naturalnych sprawiają, że szampon RATED GREEN REAL GROW uchodzi za jeden z najlepszych w swojej dziedzinie, a o jego skuteczności świadczą rzesze zadowolonych kobiet i mężczyzn na świecie. Mamy nadzieję, że i Wy do nich dołączycie. Trzymamy za to kciuki!

WAŻNE! Szampon, który ma działać na skórę głowy, zawsze pozostawiamy na 3-5 minut, żeby miał szansę zadziałać. Nie należy go spłukiwać od razu po oczyszczeniu. Pamiętajcie o tym!

SZAMPON RATED GREEN REAL GROW, który skutecznie pomoże Ci w problemach z włosami mogłaś znaleźć w naszym limitowanym PURE BEAUTY BOX ROYALTY2 pełnym innych, wyjątkowych kosmetycznych niespodzianek. Sprawdź jego pełną zawartość TUTAJ.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

pure beauty box

Pure Beauty Box So Fabulous

KUP BOX

Może Cię zainteresować

Pure Beauty