Zapisz się do naszego newslettera!

PURE BEAUTY BOX BIRTHDAY – wyjątkowe pudełko na trzy lata naszej obecności na rynku!

lis 15, 2023

PURE BEAUTY BOX BIRTHDAY – wyjątkowe pudełko na trzy lata naszej obecności na rynku!

lis 15, 2023

Szary, bury … smutny i przygnębiający? Nie z PURE BEAUTY! Listopad to dla nas wyjątkowy czas, ponieważ świętujemy urodziny naszej marki. 3 lata obecności na rynku, które obchodzimy w tym roku sprawiły, że PURE BEAUTY BOX BIRTHDAY będzie naprawdę wyjątkowy! Jest to nasz ukłon w Waszą stronę, podziękowanie za obecność i jednoczesne zaproszenie do wspólnego świętowania z jego udziałem oraz szeregiem akcji i konkursów, które przygotowaliśmy na cały ten piękny miesiąc. Dla nas listopad to czas radości, koloru, pozytywnych emocji – dołączcie do nas już dziś i wspólnie z nami świętujcie to ważne dla nas wydarzenie. 

Tworząc pudełko BIRTHDAY wiedzieliśmy, że musi się wyróżniać – jest w końcu jednocześnie i metą wspólnie spędzonych trzech lat i startem dla kolejnego roku pełnego wyzwań i kosmetycznych odkryć. Z tego też powodu jak zauważycie już dziś… pudełko jest o wiele większe niż standardowe! Co to może oznaczać jednak w praktyce? Jeszcze więcej wspaniałych produktów, jeszcze więcej niespodzianek i w końcu… jeszcze więcej pięknych emocji towarzyszących jego odpakowywaniu. Zawartość ma za zadanie Was naprawdę zaskoczyć. Nasz główny cel to Wasza radość, ale czy nam się uda – ocenicie już Wy. Pozwólcie jednak, że zdradzimy Wam kilka szczegółów, które być może przekonają Was, że PURE BEAUTY BOX BIRTHDAY to idealny prezent dla Was i Waszych bliskich. Przed Wami kilka cennych wskazówek, które mamy nadzieję, że pomogą Wam podjąć właściwą decyzję…


Czego zatem możecie spodziewać się w listopadowym pudełku BIRTHDAY?

 • Trzynastu niespodzianek związanych ze światem urody i to w wersji pełnowymiarowej bez żadnych miniatur i próbek! To właśnie z tego powodu nasze urodzinowe pudełko jest powiększone … i naprawdę ciężkie.
 • Dwóch pysznych urodzinowych akcentów od polskich manufaktur. Czegoś takiego jeszcze u nas nie było, dlatego wszelkie diety, chociaż na chwilę muszą odejść w niepamięć.
 • Wysokopółkowego produktu marki makijażowej, która nigdy dotąd nie pojawiła się w naszych pudełkach. Wielka premiera… w naprawdę wielkim stylu.
 • Mocy nowości do pielęgnacji włosów na najwyższym poziomie i to nie tylko za pomocą kosmetyków…Makijażowego klasyka obecnego na rynku od ponad 30 lat! To kultowy kosmetyk kochany przez miliony kobiet na całym świecie.
 • Produktów, które zatroszczą się o skórę twarzy w delikatny, ale bardzo skuteczny sposób.
 • Produktu z retinolem idealnego na sezon-jesienno zimowy

A do tego wszystkiego… całego ogromu naszej wdzięczności za Waszą obecność, zaufanie i wsparcie. Trzy lata pełne wyzwań, sukcesów, radości i wspaniałych odkryć nie byłby możliwe bez Was. Mamy nadzieję, że gdy w rękach będziecie trzymać nasz URODZINOWY PURE BEAUTY BOX poczujcie realnie, że stanowicie dla nas najważniejszą i najcenniejszą część naszej pracy! 

Dziękujemy, że jesteście. Zapraszamy do naszego sklepu już teraz.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

2 komentarze

 1. Katarzyna Stanisławska

  Bardzo jestem ciekawa co będzie tu się kryło stwierdziłam że wasze box są jak Kinder Niespodzanka tak bardzo cieszą

 2. stawiskaagnieszka

  O tak! Wasze pudełeczka są jak pudełka bombonierk , gdzie wyciągamy co i rusz to smaczniejsze czekoladki, których nigdy dosyć, już nie mogę doczekać się listopadowego boxu, zawsze cieszę się jak małe dziecko, pozdrawiam

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty