Zapisz się do naszego newslettera!

Przywitaj zimę z prawdziwą radością – rusza sprzedaż boxa HELLO WINTER

gru 13, 2023

Przywitaj zimę z prawdziwą radością – rusza sprzedaż boxa HELLO WINTER

gru 13, 2023

Grudzień to najbardziej magiczny miesiąc w roku, dlatego i tym razem postanowiliśmy, że nasza edycja HELLO WINTER będzie powiększona. Grafika, która od pierwszego wejrzenia skradła Wasze serca to dopiero początek magii, dlatego jeśli macie ochotę poznać kilka szczegółów zostańcie z nami do końca. 

HELLO WINTER to radosne powitanie zimy w nastrojowym klimacie pełnym ciepłych kolorów. Chcemy żebyście razem z nami poczuły świąteczny klimat już teraz i podarowały sobie lub bliskim ten wyjątkowy i starannie przygotowany przez nas prezent. Powiększone pudełko już czeka, by dopełnić magię nadchodzącego czasu, dlatego by nie zwlekać dłużej i dostarczyć Wam boxy jeszcze przed świętami sprzedaż rozpoczynamy właśnie teraz. Niezapomniana atmosfera zimowych dni jest już bardzo blisko, dlatego z pełną gotowością ruszamy na spełnienie kosmetycznych pragnień.


Czego możecie spodziewać się w pudełku HELLO WINTER?

  • 11 pełnowymiarowych produktów kosmetycznych, które pozwolą na efektywną pielęgnację, perfekcyjny manicure i makijaż w trakcie zimy,
  • dodatkowego pełnowymiarowego kosmetyku w formie prezentu,
  • pysznego zimowego dodatku idealnego na chłodne wieczory w rodzinnym gronie,
  • trzech miniatur o profesjonalnym i skoncentrowanym działaniu,
  • aż 7 premierowych marek!

I oczywiście jak zawsze ogromu naszej pasji i miłości do tworzenia dla Was tego, co najlepsze. Pamiętajcie, żeby nie zwlekać z zakupem swojego pudełka – okres przedświąteczny to bardzo wymagający czas dla firm kurierskich, dlatego by mieć gwarancję dostawy jeszcze przed rozpoczęciem świętowania zamówcie swój box jak najszybciej.

Trzymamy kciuki za udane łowy i życzymy Wam samych wspaniałych chwil z HELLO WINTER – box zamówisz TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty