Zapisz się do naszego newslettera!

Postaw na wszystko … albo nic. PERFUMY ORIFLAME ALL OR NOTHING stworzone wokół akordu najdoskonalszej wanilii Surabsolute

gru 27, 2022

Postaw na wszystko … albo nic. PERFUMY ORIFLAME ALL OR NOTHING stworzone wokół akordu najdoskonalszej wanilii Surabsolute

gru 27, 2022

Perfumy to jeden z tych produktów, który pojawia się u nas zawsze wtedy, gdy jest ku temu niecodzienna okazja. BOX ROYALty#3 cały osnuty aurą niszowości i wyjątkowości skrywa w swoim wnętrzu zapach, który ma szansę rozkochać Was w sobie do granic możliwości. Stworzony z najwyższą dbałością o szczegóły ALL OR NOTHING od ORIFLAME czeka w środku, by już od pierwszego użycia postawić na szali … wszystko albo nic. Wejdźcie z nami do tego niezwykłego świata pełnego nowoczesności i stylu. 

ŻYJ W PEŁNI I WYRAŹ SIEBIE NA NOWO!

Idea, która towarzyszyła marce ORIFLAME w tworzeniu tej kompozycji to życie w pełni świadomości na temat naszej wyjątkowości, ale także skupienia na tym, co dzieje się tu i teraz. ALL OR NOTHING noszony na co dzień ma przypominać nam, że wierność sobie i swoim przekonaniom jest najważniejsza, by móc z dumą kroczyć przez świat doceniając każdy jej aspekt i cieszyć się chwilą. Zapach ten ma również uzmysłowić nam, że nie trzeba skupiać się na bylejakości, ponieważ każda z nas zasługuje na to, co najlepsze. 

Marka ORIFLAME podkreśla również, jest to zapach luksusowy, więc idealnie wpisuje się w założenia naszego pudełka ROYALty#3. Do pracy nad jego tworzeniem zatrudniono więc równie wyjątkową osobę – Nathalie Lorson, która stworzyła wiele znanych na całym świecie zapachów premium wiodących marek, dzięki czemu nawet decydując się na kupno tych perfum w ciemno, możemy być przekonane, że czeka na nas prawdziwa plejada nieoczywistych i pięknych akordów. 

Warto zwrócić uwagę również na nowoczesny i dopracowany do granic możliwości flakon. Ideę, która przyświecała w trakcie jego tworzenie pięknie podkreśliła sama marka ORIFLAME, dlatego pozwolimy ją sobie zacytować „kontrast między czernią a złotem reprezentuje dualizm światła i mroku oraz tajemniczość kobiecej natury”. Sam flakon przypominać ma kobiecą kopertówkę – czarne, strukturyzowane na tkaninę szkło, które pięknie odbija światło chwytając je z każdej strony wykończone jest złotymi detalami tworząc kunsztowną całość. Gdy tylko zobaczycie ja na żywo, w pełni zrozumiecie nasz zachwyt.

AKORD KRÓLOWEJ WŚRÓD WSZYSTKICH WANILII – SURABSOLUTE

Cała, doskonała kompozycja PERFUM ALL OR NOTHING bazuje na pewnym szlachetnym i niezwykle wyjątkowym gatunku wanilii, którą pozyskuje się na Madagaskarze. Wanilia Surabsolute, bo o niej tu mowa charakteryzuje się niezwykle ciepłym i słodkim aromatem, choć to oczywiście dopiero piękny i kuszący wstęp do całości. Bardzo ciekawym aspektem, o którym warto powiedzieć jest również sposób jej tworzenia – marka ORIFLAME przy użyciu innowacyjnej technologii powietrza, która wzmacnia zapach i intensywność nut, sprawiła, że w kontakcie z powietrzem uwalniają się specjalne jony wzmacniające nuty serca (jaśmin, malina, róża damasceńska) i głowy (frezja, magnolia, włoska cytryna), by w doskonałym akompaniamencie nut bazowych (nasza wspominana wanilia, cedr, piżmo) stworzyć niezwykle kobiecą, ciepłą i orientalną mieszankę. Otulenie się tym zapachem z całą pewnością dodaje pewności siebie pasując idealnie do noszenia zarówno na dzień, jak i wieczór. Życzymy Wam najpiękniejszych wspomnień i doznań w ich towarzystwie – jesteśmy przekonani, że rozkochacie się w nich równie mocno, jak my.

PERFUMY ALL OR NOTHING ORIFLAME wraz z innymi produktami, które przeniosą Cię w świat luksusu w zaciszu własnego domu, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX ROYALty#3, który wciąż możecie kupić na naszej stronie TUTAJ. Jeśli szukasz wyjątkowego i nietuzinkowego prezentu dla siebie lub bliskiej Ci osoby … jesteś we właściwym miejscu. Czekamy na Ciebie.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty