Zapisz się do naszego newslettera!

Podkreśl urodę z DR IRENĄ ERIS i zdobywaj świat!

wrz 28, 2022

Podkreśl urodę z DR IRENĄ ERIS i zdobywaj świat!

wrz 28, 2022

Gdy poniedziałkowy poranek nie napawa Cię optymizmem, szefowa narzuciła na Ciebie jeszcze więcej trudnych zadań, a Ty sama zastanawiasz się, jak przejść przez kolejny dzień z podniesioną głową to wyraźny znak, że pora ubrać się w pewność siebie. To właśnie idealny moment na lekcję ze samą sobą, czas, w którym musisz zrozumieć, że świat może należeć do Ciebie i choćby wszystkie najgorsze poniedziałki właśnie dały o sobie znać to Ty jesteś ich panią i od Ciebie zależy, co z nimi zrobisz. Bądź dziś każdego dnia jak ona – kobieta sukcesu, pewna siebie, elegancka, odziana w klasę i szyk, bądź jak DR IRENA ERIS, która swoją markę stworzyła właśnie dla Ciebie – po to żebyś nie bała się zdobywać świata.

SUKCES JEST KOBIETĄ

DR IRENA ERIS stworzyła kosmetyczną potęgę i wcale nie boimy użyć się tego określenia. Lata ciężkiej pracy, badań, a w końcu doświadczenia i zachowania przy tym niesamowitej klasy, poszanowania pracy ludzkich rąk i docieranie do kobiecych serc zaowocowały sukcesem na światową skalę, który pozwala nam używać tak doniosłych określeń. Kobieta, która tworzyła i wciąż tworzy dla kobiet. Kwintesencja szacunku i otwartości. Sama dr Irena Eris podkreśla, że Jej praca to nie tylko produkcja kosmetyków, to przede wszystkim odpowiadanie na potrzeby kobiet niezależnie od ich skóry, wieku czy statusu społecznego. Efektem takich idei jest więc nie tylko linia kosmetyków pielęgnacyjnych czy kolorowych, ale również sieć Kosmetycznych Instytutów i trzy pięciogwiazdkowe hotele SPA, w których możesz nabrać siły, skupić się na sobie i podarować sobie odrobinę czułości, na którą przecież zasługujesz, prawda?

W TROSCE O CIEBIE I TWOJĄ PEWNOŚĆ SIEBIE

W portfolio marki DR IRENA ERIS znajdziemy niezliczoną ilość propozycji, które odpowiadają na potrzeby każdego typu oraz rodzaju skóry. Każdy z kosmetyków tworzony jest w Centrum Naukowo-Badawczym we współpracy z ekspertami Kosmetycznych Instytutów, którzy już od lat tworzą unikalne na skalę światową rozwiązania pielęgnacyjne. Od podstawowych produktów pielęgnacyjnych, przez zaawansowane kuracje na konkretne problemy skóry, aż po ekskluzywną linię kosmetyków kolorowych, przygoda z DR IRENĄ ERIS jest zawsze drogą do samej Ciebie, jest zaproszeniem do poznania siebie w nowy sposób, do budowania Twojej pewności siebie, odkrywania i podkreślania tego, co w Tobie najlepsze.

PODKREŚL USTA I ZDOBYWAJ ŚWIAT

W naszym boxie BRIGHT HARMONY przygotowaliśmy dla Ciebie niezwykły i wyjątkowy produkt marki DR IRENA ERIS. Jest nim POMADKA NABŁYSZCZAJĄCA BRIGHT LIPSTICK DR IRENA ERIS W KOLORZE 502 albo 506 lub 508, która niezależnie od odcienia skradnie serca już po pierwszym użyciu. Wyróżnia się bardzo lekką, kremową konsystencją, która nadaje delikatny odcień ustom. Dodatkowo zawiera subtelne drobinki rozświetlające zapewniające krystaliczny kolor i efekt błysku sprawiając, że usta staną się piękne i bardzo kuszące!

Ta szminka ma za zadanie ubrać Cię nie tylko w pewność siebie, ale również doda Ci szyku i uroku, który pozwoli Ci przejść przez każdy dzień z podniesioną głową. 

Pomadkę NABŁYSZCZAJĄCĄ BRIGHT LIPSTICK od DR IRENA ERIS znajdziesz w naszej wspaniałej edycji BRIGHT HARMONY. Ostatnie sztuki tego boxa są nadal dostępne i możesz poznać jego zawartość, a także zamówić TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty