Zapisz się do naszego newslettera!

Podkreśl, przyciemnij lub odmień swój makijaż z kredkami do oczu PIXIE COSMETICS

paź 10, 2022

Podkreśl, przyciemnij lub odmień swój makijaż z kredkami do oczu PIXIE COSMETICS

paź 10, 2022

Jeżeli cenicie sobie szybki, efektywny makijaż bez większego wysiłku lub po prostu brakuje Wam wielofunkcyjnego kosmetyku, który będzie pełnił rolę eyelinera, kredki do brwi czy bazy pod smoky eyes to ten wpis jest zdecydowanie dla Was. Razem z marką PIXIE COSMETICS przygotowaliśmy dla Was bowiem kolejny kosmetyk makijażowy o doskonałym składzie, który ma szansę zmienić Wasz pogląd na tego typu makijaż. Jesteście ciekawe? Zostańcie więc z nami!

CO WYRÓŻNIA NA RYNKU KREDKI PIXIE COSMETICS?

Kredki, które mogłyście znaleźć w naszym limitowanym pudełku BY HUSHAAABYE#3 pochodzą z kolekcji FÉERIE CÉLESTE, czyli niesamowitej linii baśniowych produktów z idealnymi składami. Każda z Was mogła trafić na jedną z dwóch kredek w kolorze czarnym lub brązowym. Niezależnie jednak od tego, na który kolor trafiłyście w przypadku marki PIXIE COSMETICS możecie mieć 100% pewność nie tylko wegańskiej, bezpiecznej formuły, ale również niezwykłej jakości i trwałości. 

Te kredki, pięknie nazwane zresztą WHIMSICAL LINE EYE PENCIL zostały stworzone, by móc podkreślić głębię spojrzenia, brwi lub wykorzystać je jako eyeliner. Dzięki nasyconej pigmentacji oraz miękkiej konsystencji nie ma potrzeby mocnego dociskania ich do skóry. Warto zwrócić również uwagę na kunszt wykonania samej kredki – twarde drewno ze złotymi wykończeniami przywodzi na myśl elegancję, ale również luksus. Głęboka czerń lub głęboki brąz z pewnością przydadzą się w każdym codziennym, ale także wieczorowym makijażu. Jesteśmy przekonani, że pokochacie je od pierwszego wejrzenia – jeśli w pierwszym momencie pomyślałyście o nich „tylko kredka” istnieje spora szansa, że określenie to zmieni się w „co za kredka!”. Nasz cały team to potwierdza!

FÉERIE CÉLESTE – MAGICZNY OGRÓD PEŁEN NATURY

Warto powiedzieć jednak trochę więcej o linii FÉERIE CÉLESTE, która gościła już w naszych boxach: ROYALty1 oraz BY HUSHAAABYE#3, ale nieustannie nas zachwyca! Jej założenia doskonale obrazuje opis, który wita nas tuż po wejściu na stronę główną „W tajemniczym ogrodzie FÉERIE CÉLESTE są sekrety, które chcemy zdradzić tylko Tobie. Ten świat pełen jest magicznych stworzeń, euforycznych zapachów kwiatów, przesyconych nektarami roślin, spowitych mgłą krzewów, skąpanych w świetle księżyca ścieżek, blasku rozgwieżdżonego nieba. Dotrzesz do niego dzięki swojej wyobraźni.” 

Miłość do tworzenia jest również widoczna w składach kosmetyków – KREDKI DO OCZU WHIMSICAL LINES EYE PENCIL wzbogacone są np. olejem kokosowym czy witaminą E, dla doskonałej konsystencji, ale również trwałości, dzięki której wykluczono konserwanty. Mamy ogromną nadzieję, że FÉERIE CÉLESTE jeszcze nie raz zagości w naszych PURE BEAUTY BOXACH. Jesteśmy bardzo ciekawi, czy znalazłyście Waszej kredki już zastosowanie – czy gości na linii wodnej, a może pełni rolę bazy pod kuszące smoky eyes? Koniecznie podzielcie się z nami swoimi efektami, czekamy na zdjęcia i wrażenia na naszych kanałach Social Media!

Jedną z dwóch KREDEK DO OCZU PIXIE COSMETICS WHIMSICAL LINES EYE PENCIL wraz z innymi kosmetykami, które pozwolą Wam wyczarować piękny i bajkowy efekt na swojej skórze, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX BY HUSHAAABYE3, którego pełną zawartość poznacie TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty