Zapisz się do naszego newslettera!

Pewność siebie od DR IRENY ERIS

Maj 27, 2021

Pewność siebie od DR IRENY ERIS

Maj 27, 2021

Co pierwsze przychodzi do głowy, kiedy myślimy: „seksowna, pewna siebie kobieta”? Dla wielu z nas to nieprzypadkowy strój i fryzura, odpowiednia postawa, zadbane paznokcie i… no właśnie. Ten niby drobny, a nieodzowny szczegół: pomadka! Badania wykazały, że wiedziały o tym już elegantki ze starożytnego Egiptu. Od tysięcy lat kobiety znały moc oddziaływania odpowiednio podbarwionych ust.

W edycji SIMPLY ENERGY znajdziesz prawdziwy skarb: przywodzącą na myśl gorące paryskie noce MATUJĄCĄ POMADKĘ PASSION ROUGE z laboratorium wybitnej Dr Ireny Eris. Ukryta w szykownej, lśniącej obudowie o nowoczesnym kształcie, zmysłowa szminka będzie prawdziwą przyjaciółką – warto mieć ją przy sobie, w torebce.

Sekret tkwi w palmitynianie

Unikalny składnik tej pomadki to palmitynian – organiczny związek dobrze znany dermatologom. Dlaczego? Ta specjalna, nowa na polskim rynku postać witaminy C stosowana jest jako środek o zbawiennym działaniu na elastyczność, gładkość i barwę skóry. Dzięki obecności palmitynianu bezzapachowa, testowana dermatologicznie pomadka z edycji SIMPLY ENERGY dobrze rozprowadza się na ustach, nie tworząc na nich nieprzyjemnej warstwy. Możesz na nią liczyć przez co najmniej pięć godzin.

Moc Passion Rogue

Czy będzie to Twój dzień pracy, czy wieczorne wyjście z przyjaciółmi – piękny uśmiech o wyrazistym, matowym odcieniu pozostanie Twoim dyskretnym atutem. A kiedy zapragniesz wskoczyć w miękkie domowe ubrania i zmyć makijaż, odkryjesz, że usta są idealnie nawilżone.

Czego możesz spodziewać się po POMADCE MATUJĄCEJ marki DR IRENA ERIS:

  • Twoje usta będą doskonale nawilżone i ujędrnione,
  • głębokiego i matowego wykończenia makijażu,
  • mocnego krycia bez konieczności poprawiania,
  • skuteczności w dzień i w nocy.

A zatem? Diabeł nie tylko ubiera się u Prady, ale również: tkwi w szczegółach. Niech unikalny, trwały kolor N°603 PASSION ROUGE stanie się Twoim znakiem rozpoznawczym. Zrób sobie prezent i poznaj edycję SIMPLY ENERGY <TUTAJ>, której atutem zdecydowanie jest POMADKA MATUJĄCA DR IRENA ERIS (cena: 65,00zł / 4,3 mg). Jeśli szukasz sprawdzonej pomadki i marki, którą pokochasz na lata znajdziesz ją w naszym boxie <edycję SIMPLY ENERGY, możesz zamówić TUTAJ>.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Pure beauty box kosmetyczny

Pure Beauty Box Botanic Gardens

KUP BOX

Może Cię zainteresować

Ekologia na co dzień z produktami firmy Ludwik

Ekologia na co dzień z produktami firmy Ludwik

LUDWIK jest w domach wielu z nas już od lat. Dorastał, dojrzewał i zmieniał się razem z nami. Teraz czas na jego kolejną odsłonę. Ekologiczne podejście jest w dzisiejszych czasach bardzo ważne. Musimy wspólnie dbać o przyszłość naszej planety. Marka LUDWIK postanowiła...

Piękny uśmiech w zgodzie z naturą!

Piękny uśmiech w zgodzie z naturą!

Nie bez powodu mówi się, że uśmiech to nasz najpiękniejszy makijaż i stylizacja w jednym – no bo zastanówmy się wspólnie, jak wyglądałby nasz świat, gdybyśmy przestali się uśmiechać, pokazywać nasze uczucia i radości tylko dlatego, że martwi nas kondycja jamy ustnej...

Pielęgnacja skóry dla całej rodziny z MUSTELA

Pielęgnacja skóry dla całej rodziny z MUSTELA

Trend na naturalność na dobre zagościł w naszych domach, a także na rynku kosmetycznym. Można nawet pokusić się o stwierdzenie, że ta tendencja rozwija się bardzo dynamicznie i powoli staje się pewnym wyznacznikiem jakości kosmetyków. Coraz częściej na sklepowych...

Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping