Zapisz się do naszego newslettera!

Odświeżenie, nawilżenie i regeneracja już w trakcie mycia? Żel pod prysznic MIYA COSMETICS

kw. 6, 2023

Odświeżenie, nawilżenie i regeneracja już w trakcie mycia? Żel pod prysznic MIYA COSMETICS

kw. 6, 2023

Czym kierujecie się, kiedy wybieracie podstawowy kosmetyk do codziennej higieny, czyli żel pod prysznic? Czy jest to cena, konkretny i ulubiony zapach, a może po prostu jest to przypadkowy wybór? Dziś chcielibyśmy zwrócić Wam uwagę na to, jak istotną kwestię odgrywa tutaj skład oraz składniki aktywne, które potrafią zamienić produkt myjący w … pielęgnacyjny. Co powiecie na jednoczesne nawilżenie i wsparcie procesów regeneracji już w trakcie kąpieli? Poznajcie kolejny kosmetyk od marki MIYA COSMETICS!

OLEJ MAKADAMIA – NATURALNE WSPARCIE DLA SKÓRY

NATURALNY ŻEL POD PRYSZNIC MIYA COSMETICS z pudełka SPRING REVOLUTION to propozycja łącząca w sobie wszystkie cechy idealnego produktu myjącego. Od ultra delikatnych detergentów myjących, przez pielęgnacyjne dodatki aż na konkretnym działaniu kończąc. Podstawą i najważniejszym komponentem aktywnym jest tu naturalny olej z orzechów makadamia. Jest to jeden z najczęściej wykorzystywanych olejów naturalnych o właściwościach regenerujących.

Makadamia charakteryzuje się skutecznym działaniem wygładzającym i uelastyczniającym.  Ma zdolność ochrony komórek skóry przed działaniem środowiska zewnętrznego i wspomaga proces gojenia się drobnych ran. Jest idealnym składnikiem do pielęgnacji skór dojrzałych, suchych, ale jest w pełni bezpieczny zarówno dla dzieci jak i kobiet w ciąży, które często stosują makadamię do smarowania brzuszka. Co ciekawe ma on również zdolność do walki z cellulitem. Nie jest komedogenny, więc jeśli przekonacie się o jego cudownych właściwościach w ŻELU POD PRYSZNIC MIYA COSMETICS, warto będzie szukać go również w kosmetykach do twarzy.

OWIES I PREBIOTYKI – DUET DLA SKÓR ULTRAWRAŻLIWYCH

To jednak nie koniec wartościowych składników tworzących naszą formułę. Obok oleju z orzechów makadamia niezwykle ważną rolę pełni tu ekstrakt z owsa. Ten naturalny składnik stosowany w kosmetykach ceniony jest za właściwości wzmacniające. Ma silne działanie antyalergiczne, łagodzące, zmiękczające i nawilżające. Naturalnie regeneruje i wzmacnia skórę. Jest częstym składnikiem w kosmetykach przeznaczonych do pielęgnacji skór atopowych, dotkniętych problemem egzemy, ale także wrażliwych, przesuszonych i skrajnie wrażliwych. 

Co więcej, formuła została wzbogacona także o prebiotyki, które nawilżają, wygładzają i odżywiają skórę, wzmacniając jej ochronę przed czynnikami zewnętrznymi. Po przeanalizowaniu tych składników dochodzimy do pewnych wniosków. NATURALNY ŻEL POD PRYSZNIC MIYA COSMETICS to nie tylko idealna propozycja do stosowania na co dzień, ale również wspaniałe rozwiązanie dla osób borykających się z nadwrażliwością skóry. Ten żel nie tylko delikatnie oczyszcza, daje uczucie długotrwałego odświeżenia skóry, ale również nawilża, koi, łagodzi podrażnienia i nie pozostawia uczucia ściągnięcia skóry. Jego delikatny zapach także nie jest tu bez znaczenia, dlatego jeśli macie problem ze stanami alergicznymi, przesuszeniem lub po prostu nie służą Wam tradycyjne formuły, to możecie w nim odnaleźć swój wielki pielęgnacyjny hit.

NATURALNY ŻEL POD PRYSZNIC MIYA COSMETICS wraz z innymi produktami, które pomogą Wam w codziennej higienie i pielęgnacji skóry, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX SPRING REVOLUTION. Jego pełną zawartość poznacie na naszym YT -> https://www.youtube.com/watch?v=dhrp1h9xMm8

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty