Zapisz się do naszego newslettera!

Nowy Rok… nowa edycja pełna miłości! Rusza sprzedaż pudełka WITH LOVE!

sty 17, 2024

Nowy Rok… nowa edycja pełna miłości! Rusza sprzedaż pudełka WITH LOVE!

sty 17, 2024

Rozpocznijmy nowy i piękny rozdział miłosnej historii razem z pierwszą edycją PURE BEAUTY 2024 – WITH LOVE! Niech jedynym postanowieniem tego roku będzie radość, pozytywna energia i uczucia, które pozwalają chwytać marzenia. Tego życzymy Wam z całego serca i już teraz zapraszamy na kilka podpowiedzi, które być może rozbudzą Waszą wyobraźnię i pozwolą podjąć decyzję o zakupie.

Pudełko WITH LOVE to zaproszenie do obudzenia w sobie na nowo uczucia ciepła i bliskości względem siebie, a także otulmy ciała i zmysły tym, co najlepsze. Ta nieco szalona edycja powstała, by pozwolić Wam zanurzyć się w zestawie produktów, które przypomną Wam o Waszym wewnętrznym blasku i pięknie. Z miłością do siebie… w stylu PURE BEAUTY. Nie wahajcie się ani chwili – urocza grafika w nieoczywistym wydaniu jeszcze zanim zajrzycie do wnętrza naszej edycji ma wywołać szeroki uśmiech na Waszych twarzach. Czy się udało? Czy nasz elegancki buldog w okularach skutecznie przekona Was do doświadczenia pierwszego rozdziału 2024?

Czego możecie spodziewać się w pudełku WITH LOVE poza szaloną i pełną miłości grafiką?

  • Kosmetyku od marki REGENERUM, którego obecność zdradziliśmy Wam na naszych Social Mediach. W każdym pudełku czeka na Was REGENERACYJNE SERUM DO UST OLEJEK W ŻELU o wartości 19,99 zł.
  • Nowości znanej i uwielbianej przez Was marki kosmetyków w postaci produktu idealnego dla cer wrażliwych, a nawet atopowych.
  • Dwóch kosmetyków do pielęgnacji włosów, które pozwolą Wam wydobyć z nich spektakularny blask.
  • Produktu, który pozwoli odkryć prostotę, siłę i moc płynącą z natury.
  • Czegoś, co pozwoli Wam na relaks po ciężkim dniu i przyniesie ulgę w zaledwie 20 minut.
  • Rozpieszczającej i niezwykle przyjemnej formuły do pielęgnacji twarzy idealnej na okres zimowy.

Pamiętajcie, by nie zwlekać z decyzją o zakupie, ponieważ nasze dwie ostatnie edycje wyprzedały się jeszcze przed ujawnieniem zawartości. Szalony i pełen miłości elegant z grafiki już czeka, by wywołać w Was radość i dobrą energię wraz z Nowym Rokiem. Czas przyjemności i samych pozytywnych bodźców właśnie nadchodzi. Oficjalna sprzedaż rusza właśnie TERAZ, dlatego czekamy na Was w naszym sklepie. Powodzenia!

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty