Zapisz się do naszego newslettera!

NOWOŚĆ – limitowana edycja PURE BEAUTY by HUSHAAABYE

sie 9, 2021

NOWOŚĆ – limitowana edycja PURE BEAUTY by HUSHAAABYE

sie 9, 2021

Zupełnie wyjątkowe i niepowtarzalne … dokładnie tak, jak Ty! Wejdź do świata świadomej pielęgnacji i podaruj sobie prezent, na który zasługujesz. Ciesz się odkrywaniem, przecieraj kosmetyczne szlaki bez obaw o składy. Odkrywaj nieznane, idź na przód i zaopatrz się jedynie w uśmiech – całą resztę znajdziesz w limitowanym pudełku PURE BEAUTY BY HUSHAAABYE. Gotowa na podróż? To zapraszamy! Poznaj Justynę – HUSHAAABYE i dowiedz się więcej na temat autorskiej edycji, którą stworzyła przy współpracy z PURE BEAUTY.

UWAGA! PRZEDSPRZEDAŻ ZAKOŃCZONA! PULA BOXÓW W PRZEDSPRZEDAŻY ZOSTAŁA WYPRZEDANA!

Teraz możesz kupić ten box w przedsprzedaży w cenie 149 zł, wyślemy go do Ciebie na początku września, a zawartość ujawnimy wkrótce… ale już dziś możemy napisać, że wartość kosmetyków z boxa przekracza ponad 5-krotnie cenę w przedsprzedaży!!!

KIM WŁAŚCIWIE JESTEM?

Nikim wyjątkowym – kobietą taką jak Ty, z trudami dnia codziennego, niekiedy gorszym stanem skóry czy okresami słabości. Nie wyobrażam sobie nie zacząć opowiadania o sobie bez podkreślenia tego, co zawsze staram się przekazać swoim obserwatorom, że choć jesteśmy różne… to jednakowo ważne i cenne. Zależy mi na kobietach i ich skórach, budowaniu ich świadomości, prowadzeniu ich ku lepszym rozwiązaniom, racjonalnym wyborom, zakupom czy organizacji swojego kosmetycznego świata bez marnotrawstwa, stresu i niepotrzebnego zagracania swojej przestrzeni. 

Nazywam się Justyna i choć na co dzień działam pod pseudonimem HUSHAAABYE to większość moich obserwatorów zna mnie z imienia i nazwiska, bo zależy mi na tym, bym nie kojarzyła się z internetowym tworem i kreacją, a człowiekiem, którym przecież jestem razem z jego słabościami i błędami. W sieci działam od kilku lat, najpierw nieśmiało wchodząc w tematykę związaną z urodą, później z większą pewnością siebie zaczęłam tworzyć treści związane z budowaniem świadomości odnośnie swojej skóry, ale również czytaniem składów, organizacji czy wspólnego odkrywania tajników naturalnych składników pielęgnacyjnych. Natura jest moją największą inspiracją, to ona zmotywowała mnie do tego, by nieustannie się uczyć, chłonąć wiedzę i czerpać z niej co najlepsze, dlatego tego typu kosmetyki są po prostu najbliższe mojemu sercu. 

Nie zamykam się jednak na żadne tematy, nie kryję się wyłącznie w ramionach Natury, szukam rozwiązań, które przynoszą korzyści naszej skórze nawet jeśli tworzone są w laboratoriach. Staram się na co dzień przekazywać kobietom to co wiem i co kocham, budować ich pielęgnacje na poziomie, w którym same będą w stanie rozpoznać swoje potrzeby i umiejętnie na nie odpowiadać bez błądzenia po omacku w drogeriach, niepotrzebnego wydawania pieniędzy i zbędnego zaśmiecania środowiska. Moim największym marzeniem jest dać im skrzydła, na których samodzielnie pofruną ku świadomej pielęgnacji. 

MOJA PRZYGODA Z PURE BEAUTY

Od początku była humorystyczna … i nieco przekorna:) Tak naprawdę połączyła nas pasja i chęć dawania kobietom tego co najlepsze i choć w zupełnie innej formie, to z czasem okazało się, że możemy w pewien sposób połączyć nasze siły. Na początku jednak zostaliśmy po prostu przyjaciółmi, a owocem tej relacji jest pudełko BY HUSHAAABYE, które przygotowałam wspólnie z drużyną PURE BEAUTY wkładając w nie tylko kosmetyki czy gadżety, ale przede wszystkim siebie, swoje serce i całe pokłady pasji. Jestem z PURE BEAUTY od pierwszego pudełka wypuszczonego na rynku – wspieram, kibicuję, niekiedy też sugeruję pewne rozwiązania, od pierwszego dnia traktujemy siebie z szacunkiem, ale też całą dozą humoru i ogromem szczerości. Stworzenie boxa dla odbiorców marki było więc dla mnie nie tylko wyzwaniem, ale przede wszystkim wielką przygodą pełną pasji. Od początku jego tworzenia wiedziałam jednak, że chcę by było wyjątkowe, niepowtarzalne, niosące w sobie wszystko to, co charakteryzuje moje działania w sieci, ale zależało mi też na tym, żeby jego wartość znacznie przewyższała cenę zakupu – uwielbiam dawać dużo, dlatego też box jest wypełniony dosłownie po brzegi.

CO ZNAJDZIESZ W PUDEŁKU BY HUSHAAABYE?

Produkty, które pojawią się w tej edycji są mi po prostu bliskie – spełniają absolutnie wszystkie normy, które w mojej osobistej klasyfikacji (a jest ona wysoka i to też coś z czego znają mnie moi odbiorcy) zaliczają się do gamy wartościowych. Szukałam dla Was najlepszych rozwiązań, przyjaznych, bezpiecznych składów, ale również marek, które szanuję, cenię i szczerze kibicuję. Nie jestem osobą, która idzie na kompromisy dla idei – żeby móc uznać produkt za wartościowy sprawdzam go pod wieloma aspektami dotyczącymi nie tylko składu, dlatego możecie być pewne, że wszystko, co otrzymacie jest po prostu maksymalnie dobre jakościowo. Przygotowałam dla Was połączenie kosmetyków pielęgnacyjnych z małym akcentem makijażowym oraz kilkoma gadżetami mającymi ułatwić Wam nie tylko dbanie o siebie, ale również zatroszczyć się o środowisko. Kosmetyki dobierałam tak, by skupić się na podstawach pielęgnacji każdej skóry tj. oczyszczeniu i odżywieniu, ale możecie być pewne, że znajdziecie w nim o wiele więcej. Niech ta mała doza tajemnicy uruchomi Wasze pokłady wyobraźni i sprawi, że utkacie w Waszych myślach pudełko, jakiego do tej pory w marce PURE BEAUTY nie było. 

Zaufanie, którym obdarzacie PURE BEAUTY jest efektem pracy oraz jakości, tego co tworzy – to właśnie dlatego do projektu pudełka BY HUSHAAABYE podeszłam z wielkim szacunkiem oraz zaangażowaniem, które szczerze mam nadzieję, że odkryjcie wraz z podniesieniem wieczka swojego pudełka. Ściskam za to kciuki!  

Justyna

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

8 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty