Zapisz się do naszego newslettera!

Nowa seria filmów na naszym kanale YOUTUBE. Sekret właściwości i działanie niacynamidu oraz kilka propozycji z naszych PURE BEAUTY BOXÓW!

maj 15, 2023

Nowa seria filmów na naszym kanale YOUTUBE. Sekret właściwości i działanie niacynamidu oraz kilka propozycji z naszych PURE BEAUTY BOXÓW!

maj 15, 2023

Cześć dziewczyny! Jak widzicie, nasze pożegnanie nie trwało zbyt długo, ponieważ wracam do Was z czymś całkowicie nowym i mam nadzieję, że wartościowym. Razem z marką PURE BEAUTY zapraszam Was dziś na nasz kanał na YOUTUBE, gdzie właśnie rozpoczynamy całkowicie nową serię filmów, które dotyczyć będą najbardziej popularnych i pożądanych obecnie składników w kosmetykach. Mam nadzieję, że będzie to dla Was ciekawa, wartościowa i co najważniejsze wprowadzająca modyfikację seria, więc z wielką radością i przyjemnością zapraszam Was na krótki seans.

NIACYNAMID – WSZECHSTRONNY, DELIKATNY I SKUTECZNY

Dziś pod lupę bierzemy składnik, który ma szansę zaskoczyć Was nie tylko swoją skutecznością, ale przede wszystkim wszechstronnością przy jednoczesnym zachowaniu delikatności. W naszym pierwszym filmie z tej serii opowiem Wam o niacynamidzie, czyli pochodnej witaminy B3 zwanej również witaminą PP. 

Z filmu, ZNAJDZIECIE GO TUTAJ, który przygotowałam dowiecie się czym właściwie jest, ale także jakie znaczenie ma odpowiedni poziom niacyny w organizmie dla kondycji naszej skóry. Opowiem Wam o jego właściwościach, a także wprowadzę w schemat prawidłowego stosowania czy też łączenia z innymi składnikami aktywnymi. Będziecie też świadome jakie rodzaje i typy skór mają szansę zaprzyjaźnić się z niacynamidem, a na końcu zaprezentuję Wam cztery propozycje z naszych ostatnich edycji PURE BEAUTY BOX, by udowodnić, że my także idziemy z duchem czasu i szukamy dla Was najbardziej pożądanych obecnie składników na rynku kosmetycznym.

Serdecznie zapraszam Was do oglądania, a także komentowania – pamiętajcie, że Wasze wsparcie w postaci subskrypcji, łapki w górę, czy dzwoneczka jest dla nas niezwykle ważne. Życzymy Wam udanego seansu i koniecznie dajcie znać, jak Wam się podoba. Jeśli macie ochotę to w komentarzu pod filmem zaproponujcie nam kolejne składniki do omówienia, zrobię to dla Was z wielką przyjemnością.

Ściskam,

Justyna

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty