Zapisz się do naszego newslettera!

NIE dla plam w naturalnej odsłonie – nowość ODPLAMIACZ ZIELKO

lut 2, 2023

NIE dla plam w naturalnej odsłonie – nowość ODPLAMIACZ ZIELKO

lut 2, 2023

Niech pierwszy rzuci kamieniem, komu nie zdarzyło oblać się kawą albo pobrudzić sosem w trakcie przygotowywania posiłku. Plamy mnożą się jak szalone i trudno przeczyć, że czasami stanowią niezłe wyzwanie, szczególnie jeśli w domu są dzieci. Dziś przychodzimy do Was z konkretnym rozwiązaniem tego problemu – premierowym produktem marki ZIELKO w postaci naturalnego ODPLAMIACZA. Czy sprawdził się w trudnych warunkach i na plamach niemożliwych do usunięcia? Przekonajcie się same!

NOWOŚĆ W OFERCIE ZIELKO I WSPÓLNE TESTOWANIE W DRUŻYNIE PURE BEAUTY

Nawet nie wiecie jaką radość sprawił nam fakt, że to właśnie WY jako pierwsze na rynku miałyście okazję testować nowość marki ZIELKO. Umieszczenie go w naszym pudełku idealnie pokryło się z oficjalną premierą na stronie marki, więc tym bardziej cieszymy się, że mogliśmy być częścią promocji ODPLAMIACZA zaskakującego skutecznością już po pierwszym użyciu. Służy on oczywiście do usuwania plam zarówno z tkanin naturalnych, jak i syntetycznych. Ma postać żelu, którego można używać bezpośrednio na plamy oraz jako dodatek do proszku lub płynu do prania (nakrętkę wlać do dozownika w pralce razem ze środkiem piorącym).

Marka ZIELKO zaznacza, że najlepszą skuteczność osiągniemy stosując go na świeże plamy, ale wspólnie z naszym teamem pokusiliśmy się o przetestowanie go również w trudniejszych warunkach np. na zadeptanych przez nasze dzieci skarpetkach czy poplamionych sosem koszulkach. Przed stworzeniem tego wpisu żywo dyskutowaliśmy o skuteczności tego produktu i wspólnie stwierdzamy, że w naturalnych rozwiązaniach naprawdę tkwi niezwykła siła! Skarpetki doprane, plamy z koszulek usunięte, a pranie zdecydowanie świeższe i to przy niewielkiej ilości samego produktu dodawanego do proszku. ODPLAMIACZ ZIELKO pachnie połączeniem granatu i imbiru, dokładnie tak jak w przypadku płynu do prania tkanin ciemnych i czarnych, który mogłyście przetestować przy okazji pudełka HOME&BEAUTY by SYLVECO. Właśnie – czy macie już swoje pudełeczko? 

UZUPEŁNIJ DOMOWY NIEZBĘDNIK BOXEM HOME&BEAUTY by SYLVECO

Jeżeli jednak czujecie, że z marką ZIELKO będzie Wam po drodze to pragniemy przypomnieć, że w naszym sklepie wciąż czeka na Was wyjątkowe, limitowane pudełko! Stworzony we współpracy z brandem SYLVECO BOX – HOME&BEAUTY łączy w sobie nie tylko przyjemność dbania o naszą skórę na co dzień, ale jest też doskonałą okazją do tego, by z marką ZIELKO zaprzyjaźnić się nieco bardziej. W środku czekają na Was aż cztery produkty: bestsellerowa pasta czyszcząca o zapachu, dwa produkty piorące, a także uniwersalny środek czyszczący pachnący wakacjami. Zostało nam ich już niestety niewiele, dlatego z tego miejsca zachęcamy, by nie czekać dłużej i decydować się na pudełko jak najszybciej. Jego pełną zawartość, a także link do zakupu znajdziecie TUTAJHOME & BEAUTY BY SYLVECO | Pure Beauty . Zwróćcie również uwagę na stosunek ceny do zawartości pudełka – takiej okazji nie znajdziecie w żadnym innym miejscu w sieci. Czekamy na Was!

ODPLAMIACZ ZIELKO wraz z innymi produktami, które pomogą Wam w codzienności, mogłyście znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX BELIEVE IN MAGIC, którego pełną zawartość poznacie TUTAJ Odkryj magię w swojej codzienności z najnowszą edycją BELIEVE IN MAGIC | Pure Beauty lub na naszym kanale YOUTUBE (14) pure beauty kanał – YouTube.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty