Zapisz się do naszego newslettera!

Na to potrzeba już mocnej chemii. Na pewno?

paź 13, 2021

Na to potrzeba już mocnej chemii. Na pewno?

paź 13, 2021

Czasem w naszych boxach możesz spotkać prawdziwe perełki do pielęgnacji domu. Śliczny zapach czyszczącej pianki, którą mogłaś przetestować w edycji BOTANIC GARDENS, jeszcze pewnie dociera do Ciebie z lśniącej kuchni, a my już przygotowaliśmy kolejną niespodziankę. W najnowszym boxie czeka na Ciebie naturalna PASTA CZYSZCZĄCA ZIELKO, stworzona do zadań specjalnych. Sprawdźmy, co możesz nią zdziałać!

SZYBKI SPOSÓB NA TRUDNE ZABRUDZENIA

Przypalone gary, uparty piekarnik, piec, lodówka, kafelki, fugi czy armatura łazienkowa – to wszystko i o wiele więcej doprowadzisz do idealnego stanu przy pomocy PASTY CZYSZCZĄCEJ ZIELKO. W jej składzie znajdują się niemal wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego (99,5%), co czyni z niej produkt doskonały, gdzie skuteczność łączy się z bezpieczeństwem dla zdrowia – Twojego i Twojej rodziny.

Po raz kolejny okazuje się, że nie potrzeba podrażniającej skórę i drogi oddechowe chemii, aby szybko i ze świetnym efektem doczyścić domowe sprzęty. Można to zrobić zdecydowanie bardziej naturalnie, a skorzystają na tym nie tylko domownicy, ale też natura.

JEŚLI LUBISZ ŻYĆ W ZGODZIE Z NATURĄ

Receptura pasty opiera się na sprawdzonym aktywnym składniku – sodzie oczyszczonej, a jej skład jest w 100% biodegradowalny. Jeśli więc korzystasz z przydomowej oczyszczalni ścieków, możesz śmiało stosować ten produkt – jest bezpieczny dla flory bakteryjnej, która powinna tam panować. Jeśli mieszkasz w bloku lub domu, podłączonym do miejskiego systemu oczyszczania, wesprzesz w ten sposób ekologiczne rozwiązania. W ekologii nie chodzi o wielkie czyny, a właśnie o małe, codzienne kroki.

NATURALNY WYBIELACZ I ŚRODEK DO PRANIA BIAŁYCH UBRAŃ

PASTA CZYSZCZĄCA ZIELKO sprawdzi się też jako ekologiczny wybielacz i środek do usuwania plam. Możesz nią potraktować obrusy lub firanki, aby przywrócić im dawny blask bieli. Będzie też odpowiednia do prania ubrań, pozostawiając na nich śliczny aromat z nutami karamboli i kaki. 

I NA KONIEC – OPAKOWANIE

Słoik stworzono z plastiku z logo I’m green, co oznacza, że do jego produkcji wykorzystano surowiec pozyskany z trzciny cukrowej. Może być dzięki temu w pełni przetworzony. Gdy pasta się skończy, wyrzuć go do odpadów plastikowych – nic się nie zmarnuje.

Mamy nadzieję, że jesteś już szczęśliwą posiadaczką najnowszego boxa BABIE LATO, w którym znajdziesz tę pastę. Aktualnie jest już wyprzedany, ale przypominamy, że możesz wciąż nabyć pudełko z edycji BOTANIC GARDENS, z rewelacyjnymi kosmetykami oraz środkiem do czyszczenia kuchni. 

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

pure beauty box

Pure Beauty Box So Fabulous

KUP BOX

Może Cię zainteresować

8 pomysłów na prezent z okazji DNIA DZIECKA

8 pomysłów na prezent z okazji DNIA DZIECKA

Po Dniu Matki czas na kolejne, równie ważne święto. Przed nami Dzień Dziecka! Radość naszych pociech jest dla nas największym szczęściem. Z pewnością wielu z Was ma już gotowe i zapakowane prezenty, ale na pewno znajdą się tutaj jacyś spóźnialscy, którzy chętnie...

Kolejna odsłona #puresun, czyli skuteczne sposoby na oparzenia słoneczne

Kolejna odsłona #puresun, czyli skuteczne sposoby na oparzenia słoneczne

Niestety maj powoli się kończy, a to oznacza, że to już najwyższy czas na podsumowanie naszego cyklu #puresun. Mamy nadzieję, że bacznie śledziliście nasze wpisy dotyczące bezpiecznego opalania? Stosując się do naszych rad powinniście uniknąć oparzeń słonecznych, ale...

Wyniki konkursu z ankiety – by HUSHAAABYE2

Wyniki konkursu z ankiety – by HUSHAAABYE2

Edycja by HUSHAAABYE2 wywołała spory szum w sieci! Było głośno, radośnie i prawdziwie wiosennie - dziś przypomnieliśmy Wam całą zawartość pudełka by HUSHAAABYE2, w którym mogłyście poznać w sumie aż 25 produktów kosmetycznych! Ten box był jednym z najcięższych boxów w...

Pure Beauty

Shopping cart
Brak produktów w koszyku!
Continue shopping