Zapisz się do naszego newslettera!

Na to potrzeba już mocnej chemii. Na pewno?

paź 13, 2021

Na to potrzeba już mocnej chemii. Na pewno?

paź 13, 2021

Czasem w naszych boxach możesz spotkać prawdziwe perełki do pielęgnacji domu. Śliczny zapach czyszczącej pianki, którą mogłaś przetestować w edycji BOTANIC GARDENS, jeszcze pewnie dociera do Ciebie z lśniącej kuchni, a my już przygotowaliśmy kolejną niespodziankę. W najnowszym boxie czeka na Ciebie naturalna PASTA CZYSZCZĄCA ZIELKO, stworzona do zadań specjalnych. Sprawdźmy, co możesz nią zdziałać!

SZYBKI SPOSÓB NA TRUDNE ZABRUDZENIA

Przypalone gary, uparty piekarnik, piec, lodówka, kafelki, fugi czy armatura łazienkowa – to wszystko i o wiele więcej doprowadzisz do idealnego stanu przy pomocy PASTY CZYSZCZĄCEJ ZIELKO. W jej składzie znajdują się niemal wyłącznie składniki pochodzenia naturalnego (99,5%), co czyni z niej produkt doskonały, gdzie skuteczność łączy się z bezpieczeństwem dla zdrowia – Twojego i Twojej rodziny.

Po raz kolejny okazuje się, że nie potrzeba podrażniającej skórę i drogi oddechowe chemii, aby szybko i ze świetnym efektem doczyścić domowe sprzęty. Można to zrobić zdecydowanie bardziej naturalnie, a skorzystają na tym nie tylko domownicy, ale też natura.

JEŚLI LUBISZ ŻYĆ W ZGODZIE Z NATURĄ

Receptura pasty opiera się na sprawdzonym aktywnym składniku – sodzie oczyszczonej, a jej skład jest w 100% biodegradowalny. Jeśli więc korzystasz z przydomowej oczyszczalni ścieków, możesz śmiało stosować ten produkt – jest bezpieczny dla flory bakteryjnej, która powinna tam panować. Jeśli mieszkasz w bloku lub domu, podłączonym do miejskiego systemu oczyszczania, wesprzesz w ten sposób ekologiczne rozwiązania. W ekologii nie chodzi o wielkie czyny, a właśnie o małe, codzienne kroki.

NATURALNY WYBIELACZ I ŚRODEK DO PRANIA BIAŁYCH UBRAŃ

PASTA CZYSZCZĄCA ZIELKO sprawdzi się też jako ekologiczny wybielacz i środek do usuwania plam. Możesz nią potraktować obrusy lub firanki, aby przywrócić im dawny blask bieli. Będzie też odpowiednia do prania ubrań, pozostawiając na nich śliczny aromat z nutami karamboli i kaki. 

I NA KONIEC – OPAKOWANIE

Słoik stworzono z plastiku z logo I’m green, co oznacza, że do jego produkcji wykorzystano surowiec pozyskany z trzciny cukrowej. Może być dzięki temu w pełni przetworzony. Gdy pasta się skończy, wyrzuć go do odpadów plastikowych – nic się nie zmarnuje.

Mamy nadzieję, że jesteś już szczęśliwą posiadaczką najnowszego boxa BABIE LATO, w którym znajdziesz tę pastę. Aktualnie jest już wyprzedany, ale przypominamy, że możesz wciąż nabyć pudełko z edycji BOTANIC GARDENS, z rewelacyjnymi kosmetykami oraz środkiem do czyszczenia kuchni. 

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

pure beauty box

PUREBEAUTY ROYALTY #4

KUP BOX

Może Cię zainteresować

NIE dla plam w naturalnej odsłonie – nowość ODPLAMIACZ ZIELKO

NIE dla plam w naturalnej odsłonie – nowość ODPLAMIACZ ZIELKO

Niech pierwszy rzuci kamieniem, komu nie zdarzyło oblać się kawą albo pobrudzić sosem w trakcie przygotowywania posiłku. Plamy mnożą się jak szalone i trudno przeczyć, że czasami stanowią niezłe wyzwanie, szczególnie jeśli w domu są dzieci. Dziś przychodzimy do Was z...

Zaproś naturę do swojego domu – ZIELKO moc czystości od zaraz

Zaproś naturę do swojego domu – ZIELKO moc czystości od zaraz

Pranie, sprzątanie i pucowanie to odwieczna walka każdego z nas, szczególnie w okresie przedświątecznym, prawda? Ile razy na widok płytek w łazience żałowaliście ich zakupu? Kamień w umywalce, on też spędza Wam sen z powiek? A może nadwrażliwa, sucha i podatna na...

Pure Beauty