Zapisz się do naszego newslettera!

Konkurs dla fanów – edycja SPRING’S CALLING

maj 13, 2022

Konkurs dla fanów – edycja SPRING’S CALLING

maj 13, 2022

konkurs dla fanów

Specjalnie dla Was i w podziękowaniu za zaangażowanie naszych fanów, przygotowaliśmy konkurs. Ten konkurs będzie odbywał się cyklicznie. Przy każdej edycji PURE BEAUTY wyłonimy najaktywniejszych fanów i nagrodzimy prezentami. Chcemy Was rozpieszczać, motywować, dodawać Wam odwagi, abyście chętniej wypowiadały się na temat kosmetyków, które znajdujecie w naszych boxach. Wszystkie opinie mają dla nas znaczenie i pomagają nam tworzyć boxy dopasowane do Waszych potrzeb.

Edycja SPRING’S CALLING zachwyciła Was swoim wyglądem oraz zawartością, dziś naszedł czas jej podsumowania i jednocześnie rozwiązujemy konkurs na FANA EDYCJI.

Wybraliśmy dwie osoby – jedną na FACEBOOK’u, drugą na INSTAGRAMIE. Sprawdźcie, czy Wasze imię znalazło się wśród zwycięzców.

  1. Facebook – Martyna M
  2. Instagram – Kasia

Wyślemy do każdej Was wyjątkowy zestaw kosmetyków składający się z:

🌸 Miniatury kremu przeciwzmarszczkowego GERMAINE DE CAPUCCINI,

🌼 Soli do kąpieli RAINBOW BATH SALT od COOLCOOLA,

🌺 Olejku do masażu o zapachu mango KANU NATURE.

Serdecznie gratulujemy! I raz jeszcze dziękujemy za każdy komentarz, za każde ❤️ i udostępnienie. 

W celu przekazania danych do wysyłki nagrody prosimy o kontakt e-mail na adres: malwina@purebeauty.pl

Pamiętajcie, że w PURE BEAUTY nie ma przegranych! Obecnie trwa konkurs na FANA edycji POSITIVE VIBES, dlatego zachęcamy do aktywności! Dajcie się zauważyć i zgarnijcie nagrody. 

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

1 komentarz

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Wyniki konkursu z ankiet – edycja ROYALTY2

Wyniki konkursu z ankiet – edycja ROYALTY2

Dziś dzień kończymy po królewsku! Otóż postanowiliśmy uraczyć Was prezentami za iście znakomite wypowiedzi na temat edycji ROYALty2, które znalazły się w ankiecie podsumowującej! ⭐️⭐️⭐️⭐️⭐️ Walka była naprawdę ciężka, bo mogliśmy przyznać tylko 4 zwycięzcom...

Wyniki konkursu z ankiet MAY…BE GREAT

Wyniki konkursu z ankiet MAY…BE GREAT

Nasza wiosenna, pełna radości i oczywiście naturalnych doznań, edycja MAY…BE GREAT wypadła wręcz doskonale w Waszej ocenie, z czego niesamowicie się cieszymy! Biorąc udział w naszej ankiecie, udzieliliście nam mnóstwo cennych wskazówek, które dały nam niezłą motywację...

Golenie bez podrażnień z DR. SEVERIN®

Golenie bez podrażnień z DR. SEVERIN®

Podrażnienia skóry po goleniu występują jako zaczerwienienia, swędzenie, krostki, wypryski skórne i niestety często towarzyszą również depilacji. Szczególnie nieprzyjemnym skutkiem ubocznym depilacji jest wrastanie włosków, a także mocno przesuszona skóra. Wiele osób...

Pure Beauty