Zapisz się do naszego newslettera!

KALENDARZ ADWENTOWY DZIEŃ 4 – duet ONLYBIO dla ochrony Twoich włosów na najwyższym poziomie!

gru 4, 2022

KALENDARZ ADWENTOWY DZIEŃ 4 – duet ONLYBIO dla ochrony Twoich włosów na najwyższym poziomie!

gru 4, 2022

Przed nami kolejny dzień wspólnego otwierania naszego KALENDARZA ADWENTOWEGO MERRY CHRISTMAS i niespodzianka dla Was w postaci aż dwóch pełnowartościowych produktów od marki ONLYBIO. Mamy nadzieję, że odkryty dziś kosmetyk wraz z praktycznym gadżetem przyniosą Wam dużo radości, ponieważ mamy świadomość, jak bardzo jesteście spragnione tych drugich. Poznajmy je zatem bliżej, a jutro spotykamy się w kolejnym wpisie.

ONLYBIO HAIR IN BALANCE – TERMOOCHRONA W MGIEŁCE

Pierwszy produkt, który znalazłyście w dzisiejszej czerwonej torebce to nowość marki ONLYBIO z linii HAIR IN BALANCE, czyli tej ukierunkowanej na świadomą pielęgnację naszych włosów. Jej zadaniem jest dostarczenie Wam absolutnie wszystkich produktów, które będą idealne, by zachować zdrowie i doskonałą kondycję naszych kosmyków. TERMOOCHRONA W MGIEŁCE to nic innego jak kosmetyk, którego głównym zadaniem jest zapobieganie niszczeniu naszych włosów w kontakcie z wysoką temperaturą np. podczas suszenia i stylizacji. Pachnąca cytrusami mgiełka o niezwykle lekkiej konsystencji w żaden sposób nie obciąży Waszych włosów ani nie będzie powodowała ich sklejania. Kosmetyk zawiera dodatek silikonów, które będą chroniły włosy również przed działaniem innych czynników zewnętrznych np. wiatrem i mrozem, dlatego mamy nadzieję, że kosmetyk ten idealnie wpisze się w obecny czas. Zawiera aż 98% składników pochodzenia naturalnego i jak na markę ONLYBIO przystało, całość składu jest skrojona po prostu perfekcyjnie. 

Każda z Was otrzymała produkt pełnowymiarowy o wartości 22,99 zł / 150 ml. Stosujcie ją przed każdym suszeniem, prostowaniem czy kręceniem loków i koniecznie podzielcie się z nami swoimi wrażeniami, tym bardziej że mgiełka ta pachnie po prostu wakacjami!

ONLYBIO JEDWABNA GUMKA DO WŁOSÓW

Każda włosomaniaczka wie, że nie ma lepszego, delikatniejszego i bezpieczniejszego materiału dla naszych kosmyków niż jedwab. Postanowiliśmy więc połączyć przyjemne z pożytecznym i w dzisiejszym okienku znalazłyście także GUMKĘ DO WŁOSÓW ONLYBIO (w mixie kolorów), dzięki której zwiążecie swoje włosy bez plątania, wyrywania i mikrouszkodzeń w ich strukturze. Zauważcie, że nie ma ona żadnych metalowych dodatków i elementów, które mogą zaczepiać nasze włosy, niszcząc je i wyrywając. Wykonana jest z naprawdę miękkiego jedwabiu, dzięki czemu nie będzie także odkształcała włosów po kitce czy koku, a jej ściągnie, jest całkowicie bezproblemowe. Rozmiar gumki dostosowany jest zarówno dla osób, których kosmyki są z natury cienkie i delikatne, ale bez problemu można ją stosować także na grubych i mięsistych pasmach.

Mamy nadzieję, że choć odrobinę zaspokoiliśmy Waszą potrzebę gadżetów w naszych boxach, tym bardziej że to pierwszy tego typu produkt u nas. Napiszcie nam koniecznie, jaki kolor gumki trafił w Wasze ręce i czy jesteście zadowolone. Każda z Was otrzymała jedną sztukę, której wartość to 29,99 zł.

Jesteśmy bardzo ciekawi czy udało nam się wywołać uśmiech na Waszych twarzach, zaskakując Was dzisiaj dwoma pełnowartościowymi kosmetykami od ONLYBIO. Pamiętajcie, że wspólne otwieranie kalendarza odbywa się na naszym blogu oraz kanałach społecznościowych, więc czekamy na Wasze komentarze i … do zobaczenia już jutro!

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

THE WET DETANGLER – innowacyjna szczotka, która pobija rynek!

THE WET DETANGLER – innowacyjna szczotka, która pobija rynek!

Kolejnym przystankiem na naszej mapie odkryć z pudełka ROYALty#8 jest marka TANGLE TEEZER, która zagościła w boxach po raz pierwszy. Ta kultowa i szczególnie ceniona firma słynąca z doskonałej jakości szczotek do włosów nieustannie od 16 lat skrada serca i zaskakuje...

Pure Beauty