Zapisz się do naszego newslettera!

KALENDARZ ADWENTOWY DZIEŃ 14 – innowacja dla Twoich włosów WODA LAMELARNA od WS ACADEMY

gru 14, 2022

KALENDARZ ADWENTOWY DZIEŃ 14 – innowacja dla Twoich włosów WODA LAMELARNA od WS ACADEMY

gru 14, 2022

Skuteczna pielęgnacja włosów kojarzy Ci się z zajętym popołudniem (… do wieczora?) nakładaniem dziesiątek produktów, a upragniony efekt zaczyna być widoczny po miesiącach? Przeczytaj jeszcze raz pierwsze zdanie. A teraz je skreśl, zapomnij o nim na zawsze i uwierz, że nadchodzą zmiany, a poziom naszej ekscytacji by o nich opowiedzieć zaraz sięgnie zenitu.

WODA LAMELARNA – JAK DZIAŁA?

Jak wiele beauty trendów w ostatnich latach produkt, o którym Ci dziś opowiemy również miał swoje początki w pielęgnacji koreańskiej, przebojem wdarł się do salonów fryzjerskich by w końcu zagościć na Twojej półce w łazience. Zacznijmy jednak od początku- WODA LAMELARNA, bo o niej właśnie mowa, to kosmetyk przeznaczony do każdego rodzaju włosów- bez względu na porowatość, stosowane wcześniej produkty, rodzaj koloryzacji… Zapewniamy, że u każdej z nas wywoła efekt wow w mniej niż minutę. WODĘ LAMELARNĄ znajdziesz w 14 okienku naszego KALENDARZA ADWNETOWEGO MERRY CHRISTMAS, a jej producentem jest WS ACADEMY WIERZBICKI & SCHMIDT – czyli marka założona przez duet fryzjerski znany z popularnych programów telewizyjnych. 

Dobrze, ale jak WODA LAMELARNA właściwie działa? Dzięki wodnej formule produkt idealnie pokrywa każdy z włosów delikatnie emulgując w trakcie. Może pojawić się uczucie ciepła- nie powinno Cię to zaniepokoić. Kosmetyk wnika w łodygę uzupełniając ją za pomocą roślinnych aminokwasów i wygładza rozszerzone łuski włosa. Dzięki zawartości wyciągu z palmy kokosowej oraz humektantów Twoje włosy będą nie tylko wygładzone, lecz również nawilżone, wzmocnione, odżywione i cudownie miękkie w dotyku. Włosy zniszczone i suche zauważą znaczne wygładzenie i blask, loki nie będą się puszyć, a te o gładszej strukturze łodygi (tzw. Włosy niskoporowate) osiągną wymarzony efekt tafli bez jednoczesnego ich obciążania. Brzmi jak bajka? A co, jeśli dodamy, że gdy po spłukaniu produktu wysuszysz je na szczotce osiągniesz efekt jak po użyciu prostownicy… bez niej?

DOGŁĘBNA ODBUDOWA I REGENERACJA WŁOSÓW

Nie wiem jak Ty, ale my jesteśmy już zmęczeni opisami produktów, które obiecują „włosy jak po wizycie u fryzjera” a jedyne co można w nich znaleźć to tona silikonów. Zapewniamy Cię, nie w tym przypadku. Wykorzystanie cząstek aktywnych w postaci lameli wpływa na długotrwały efekt odbudowy struktury włosa i stałe uzupełnienie ubytków. Wizualnie efekt widoczny jest już po kilku sekundach, nie jest to jednak „makijaż” do włosów, który upiększa je na chwilę, by po zmyciu wrócić do pierwotnego stanu. Dzięki zastosowaniu protein roślinnych, składników nawilżających oraz emolientów w składzie działanie pielęgnacyjne na włosy jest realne i natychmiast zauważalne. WODA LAMELARNA nadaje się do częstego stosowania (1-2 razy w tygodniu) i zapewnia efekt profesjonalnej pielęgnacji który możesz osiągnąć samodzielnie w domowym zaciszu absolutnie bez żadnego wysiłku.

Ważne jest to, o czym musisz wiedzieć, ale jednocześnie chcemy Cię trochę uspokoić. Wysoko w składzie WODY LAMELARNEJ znajdziesz alkohol denaturowany. W tym konkretnym produkcie pełni on jednak rolę promotora przenikania ułatwiając składnikom dotarcie wewnątrz struktury włosa, a sam odparowuje z powierzchni nie powodując ich przesuszania. Rozumiemy, że jest to nowe podejście, ale chyba sama widzisz, że prezentowana formuła produktu jest czymś absolutnie innowacyjnym i potrzeba czasu i testów by się do niej przekonać. Jeśli ten konkretny składnik Cię niepokoi, radzimy nałożyć kosmetyk po zastosowaniu odżywki do włosów lub stosować od czasu do czasu jako zabieg bankietowy w dni, kiedy goni Cię czas a nie możesz (bądź nie chcesz) sobie pozwolić na bad hair day.

Przekonaliśmy Cię? A może masz jeszcze jakieś pytania? Z chęcią o nich posłuchamy i rozwiejemy wszelkie wątpliwości. Pamiętaj też, by koniecznie poinformować nas o efektach jakie osiągnęłaś. Mamy do Ciebie jeszcze drobną prośbę- testuj, sprawdzaj w jakiej kombinacji kosmetyk działa u Ciebie najlepiej. Samodzielnie, przed, czy po odżywce? Z użyciem suszarki, czy gdy pozwolisz włosom wyschnąć samoistnie? Nie zapomnij dać znać, jak Twoim zdaniem osiągnąć najlepszy efekt, aby każda z nas mogła się cieszyć #GoodHairDayEveryday z WODĄ LAMELARNĄ od WS ACADEMY WIERZBICKI & SCHMIDT.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

THE WET DETANGLER – innowacyjna szczotka, która pobija rynek!

THE WET DETANGLER – innowacyjna szczotka, która pobija rynek!

Kolejnym przystankiem na naszej mapie odkryć z pudełka ROYALty#8 jest marka TANGLE TEEZER, która zagościła w boxach po raz pierwszy. Ta kultowa i szczególnie ceniona firma słynąca z doskonałej jakości szczotek do włosów nieustannie od 16 lat skrada serca i zaskakuje...

Pure Beauty