Zapisz się do naszego newslettera!

KALENDARZ ADWENTOWY DZIEŃ 11 – podwójny SHOT pielęgnacji dla Twoich włosów z maskami NATURE BOX

gru 11, 2022

KALENDARZ ADWENTOWY DZIEŃ 11 – podwójny SHOT pielęgnacji dla Twoich włosów z maskami NATURE BOX

gru 11, 2022

W dniu jedenastym wspólnego otwierania naszego KALENDARZA ADWENTOWEGO i radosnego odliczania do Świąt Bożego Narodzenia czeka na Was nie jeden … ale aż dwa pełnowymiarowe kosmetyki od marki NATURE BOX! Dokładnie tak – to żadna pomyłka! Razem z marką postanowiliśmy zadbać o Wasze kosmyki kompleksowo wraz z MASKAMI DO WŁOSÓW SHOT, czyli silnie skoncentrowanymi kosmetykami, o których zdecydowanie warto powiedzieć więcej. Zostańcie z nami!

SHOT DLA TWOICH WŁOSÓW, CZYLI INTENSYWNA PIELĘGNACJA W ZGODZIE Z NATURĄ

Te niezwykłe maski to propozycja od NATURE BOX dla wszystkich z Was, którzy cenią sobie dogłębną, ale przede wszystkim szybką pielęgnację włosów. W swoim KALENDARZU ADWENTOWYM otrzymałyście dwie pełnowymiarowe MASKI DO WŁOSÓW SHOT – jedną z zawartością oleju aranowego ARGAN i drugą z olejem z awokado AVOCADO (każda z masek kosztuje 19,99 zł za 60 ml, co daje nam łączną wartość 39,98 zł). Dzięki 5-krotnie większej zawartości oleju arganowego lub oleju z awokado niezależnie od rodzaju, maseczka ma zapewnić nam natychmiastowy efekt pielęgnacyjny w zaledwie 30 sekund!

Co istotne – korpus słoika Waszych masek jest wykonany w 100% z plastiku pochodzącego z recyklingu, tak zwanego socialplastiku zbieranego z plaż i lądów, a kosmetyki same w sobie są certyfikowane i aprobowane przez Cosmos Natural, który jest jednostką bardzo restrykcyjną wobec produktów i nie pozwala na żadne ustępstwa. SHOTY marki NATURE BOX spełniają absolutnie wszystkie wymagania zarówno co do opakowania jak i czystości składu. To lubimy!

DLA INTENSYWNEGO ODŻYWIENIA I DOGŁĘBNEJ REGENERACJI

Spójrzmy teraz na nasze maski nieco bliżej i sprawdźmy wspólnie, jakiego działania możemy się po nich spodziewać. Zacznijmy od MASKI DO WŁOSÓW ARGAN – ODŻYWIENIE, która zawiera silnie skoncentrowany olej arganowy uwilbiany przez kobiety na całym świecie. Płynne złoto Maroka, jak inaczej nazywa się argan to potężna dawka antyoksydantów i witamin. Dzięki zastosowaniu SHOTU z jego udziałem w kilka chwil uzyskacie intensywnie odżywione, lśniące i pełne energii kosmetyki i to w zaledwie 30 sekund! 

Druga MASKA DO WŁOSÓW AVOCADO – REGENERACJA to z kolei ogromna dawka skoncentrowanego oleju z awokado znanego ze swoich właściwości odbudowujących nawet najbardziej zniszczone włosy. Ten SHOT ma za zadanie zregenerować nasze kosmyki i wygładzić strukturę końcówek, dzięki czemu będą wyglądać na zdrowe i pełne życia, do czego przecież wszystkie w swojej pielęgnacji dążymy. 

Obie maski są wegańskie, więc jeśli zależy Wam również na tym aspekcie, możecie być spokojne. Jesteśmy zachwyceni z jaką dbałością marka NATURE BOX podchodzi do produkcji kosmetyków – czy wiecie, że współpracuje z międzynarodowymi organizacjami, które wspierają lokalnych rolników w krajach rozwijających się poprzez uprawę naturalnych składników w duchu zrównoważonego rozwoju? To naprawdę godne podziwu!

Jedenasty dzień za nami! Dajcie nam znać, jak podoba Wam się zawartość tego okienka – mamy ogromną nadzieję, że MASKI DO WŁOSÓW SHOT NATURE BOX znajdą swoje miejsce w Waszej włosowej, pielęgnacyjnej rutynie. Podzielcie się z nami swoimi wrażeniami w komentarzach, a my już teraz zapraszamy Was jutro, gdzie wspólnie otworzymy okienko numer dwanaście, a tym samym przebrniemy przez połowę naszego KALENDARZA ADWENTOWEGO!

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

THE WET DETANGLER – innowacyjna szczotka, która pobija rynek!

THE WET DETANGLER – innowacyjna szczotka, która pobija rynek!

Kolejnym przystankiem na naszej mapie odkryć z pudełka ROYALty#8 jest marka TANGLE TEEZER, która zagościła w boxach po raz pierwszy. Ta kultowa i szczególnie ceniona firma słynąca z doskonałej jakości szczotek do włosów nieustannie od 16 lat skrada serca i zaskakuje...

Pure Beauty