Zapisz się do naszego newslettera!

Historia marki Silan

lut 16, 2021

Historia marki Silan

lut 16, 2021

silan

Marka Silan wkroczyła na rynek w latach 60. ubiegłego wieku. Ideą, która wówczas przyświecała marce, było zwalczanie efektu sztywności wysychających tkanin. Przywrócenie utraconej podczas prania miękkości stało się głównym zadaniem produktów Silan, a skuteczność działania płynów bardzo szybko została doceniona przez klientów. Dziś marka może pochwalić się kilkoma liniami produktów i zaufaniem milionów konsumentów. 

OD PŁYNU ZMIĘKCZAJĄCEGO DO REWOLUCYJNYCH PRODUKTÓW DLA CAŁEJ RODZINY

Niedługo po pierwszych sukcesach, Silan dał się poznać nie tylko jako płyn do zmiękczania tkanin, ale również produkt, dzięki któremu można zadbać o pielęgnację ubrań oraz nadać im przyjemny zapach. Lata 80. stały się dla marki zwiastunem szybkiego postępu – technologia nabierała rozpędu, pojawiły się więc innowacyjne produkty wzbogacone o kolejne nuty zapachowe. Zmianom uległ również wygląd opakowań – projekt zaadaptowano do ówczesnych trendów, ale także zapewniono większą wygodę użytkowania. Gdy płyny Silan na dobre zagościły w domach jako produkty dla całej rodziny, marka intensywnie rozpoczęła rozszerzanie oferty skupiając się na wprowadzaniu nowych kompozycji zapachowych. Po roku 2000, nad zapachami czuwali czołowi producenci perfum, co zaowocowało pojawieniem się linii Aromatherapy, zapewniającej intensywne i niezwykle trwałe zapachy tkanin oraz ich wyjątkową miękkość, która sprawiała, że noszenie ubrań lub otulanie się pościelą wypraną z dodatkiem płynu do płukania tkanin, stało się prawdziwą przyjemnością. 

SILAN NATURALS – BLIŻEJ NATURY

Nowa linia Silan Naturals to ukłon w stronę środowiska: Każdy aspekt Silan Naturals koncentruje się na wspieraniu pozytywnych zmian dla ludzi i planety: od składników pochodzenia naturalnego i opakowań nadających się w 100% do recyklingu. Wierzymy, że jakość i odpowiedzialność idą w parze. To część naszego szerszego, globalnego zaangażowania w tworzenie produktów z myślą o przyszłości. Produkty z tej linii zawierają 99% składników pochodzenia naturalnego – bez silikonów, barwników i mikroplastików. Formuła płynów jest w 100% wegańska, co potwierdza certyfikat od Vegan Society, które po dokładnej weryfikacji nobilituje produkty spełniające surowe wymagania, specjalnym oznaczeniem. Zadbano również o przyjazne środowisku opakowanie – butelki pochodzą w 100% z plastiku z recyklingu, a dzięki odpowiedniej segregacji odpadów, surowce nadają się do ponownego wykorzystania. 

Z linii Silan Naturals wybrać możemy aż trzy rodzaje wyjątkowych i delikatnych zapachów inspirowanych naturą: 

  • Ylang Ylang & Vetiver Scent – to połączenie cytrusowych nut zapachowych bergamotki oraz orzeźwiających akcentów mięty i świeżej trawy wetiwer;
  • Coconut Water Scent & Minerals – subtelny aromat wody kokosowej, wzbogacony o pielęgnujące minerały razem tworzą intrygującą i świeżą kompozycję;
  • Peony & White Tea Scent – upajający zapach piwonii oraz relaksujące nuty białej herbaty to duet zapewniający idealną harmonię.

W edycji CHARMING TIME możecie rozkoszować się świeżym, a zarazem eleganckim i trwałym zapachem ubrań, dzięki Silan Naturals Ylang Ylang & Vetiver Scent. Jeśli chcecie przetestować ten produkt oraz wyjątkowe kosmetyki znajdujące się w pudełkach Pure Beauty, zamówcie box TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty