Zapisz się do naszego newslettera!

Dzień jedenasty – Ulga i ochrona dla dłoni zimową porą od THE SECRET SOAP STORE

gru 11, 2021

Dzień jedenasty – Ulga i ochrona dla dłoni zimową porą od THE SECRET SOAP STORE

gru 11, 2021

Radosne odliczania do Świąt Bożego Narodzenia tym razem umili nam marka THE SECRET SOAP STORE znana i uwielbiana z tworzenia kosmetyków pielęgnacyjnych o wyjątkowych, przepięknych zapachach, które rozkochują w sobie od pierwszego użycia. Dziś przed Wami intensywnie odżywczy i ochronny KREM DO RĄK Z LINII SHEA, które mogły do Was trafić w różnych wariantach zapachowych. Okazuje się… że to idealny sprzymierzeniec w walce zimą – dlaczego?

JAKI POWINIEN BYĆ IDEALNY KREM DO RĄK?

W dobie dezynfekcji, noszenia lateksowych rękawiczek czy nawet nadmiernego oczyszczania, kluczem do zachowania dobrej kondycji dłoni są przede wszystkim: nawilżenie i regeneracja. Silne detergenty i wysokie stężenie alkoholu izopropylowego w środkach dezynfekujących sprawiają, że dłonie momentalnie są wysuszone. Dodajmy do tego mróz na dworze, skrajne zmiany temperatur i robi się naprawdę niewesoło. Decydując się na dobry krem do rąk porzućcie wyznaczniki takie jak cena czy ładne opakowanie. 

Kluczem jest tu odpowiednie zestawienie składników ukierunkowane przede wszystkim na dogłębne nawilżenie, regenerację, ochronę, ale także łagodzenie podrażnień. W składach Waszych kremów do rąk powinny znajdować się składniki mocno odżywcze, okluzjne, przeciwzapalne i łagodzące. Szukajcie propozycji o kremowych, bogatych konsystencjach i stosujcie kremy po każdym umyciu czy dezynfekcji – tylko takim sposobem uchronicie się przed przykrymi konsekwencjami. Bardzo dobrze jest wybierać produkty będące połączeniem maseł, olejów i składników stricte nawilżających np. z zawartością aloesu, masła Shea, pantenolu czy witaminy E. 

OCHRONNY I INTENSYWNIE ODŻYWCZY KREM OD THE SECRET SOAP STORE

W okienku numer 11 czeka na Was jeden z trzech kremów do rąk z linii Shea o wyjątkowych, przepięknych zapachach. Nie o zapach tu jednak chodzi, a o działanie i skład kremu, który skomponowany jest tak, by móc odpowiadać na wszystkie potrzeby dłoni w dobie zimy, ale również pandemii. Głównym składnikiem aktywnym jest oczywiście masło Shea –  składnik naturalny pozyskiwany z afrykańskiego masłosza Parka. Jest jednym z najpopularniejszych i najczęściej spotykanych naturalnych emolientów z gamy tłustej. Masło shea znajduje zastosowanie w wielu dziedzinach pielęgnacji, ponieważ oprócz pozostawiania ochronnego i zabezpieczającego filmu wykazuje właściwości regeneracyjne. Doskonale odżywia, chroni, koi, otula… słowem – jest naprawdę wyjątkowe we wspomnianym okresie. 

Całość składu kremu THE SECRET SOAP STORE została wzbogacona emolientami, dlatego po nałożeniu odczujecie efekt tzw. rękawiczek – skóra będzie doskonale otulona i ochroniona przed czynnikami zewnętrznymi. Dodajmy do tego jeden z trzech przepięknych zapachów (winogrono, werbena lub pomarańcza) i oto przed Wami idealny sprzymierzeniec w obecnym czasie.

Za nami 11 dzień odliczania do Świąt Bożego Narodzenia razem z naszym kalendarzem TOWN OF BEAUTY. Mamy ogromną nadzieję, że wciąż wywołuje u Was jednakowy, szeroki uśmiech na twarzach. Bądźcie z nami na bieżąco – każdego dnia wracamy do Was z kolejnym okienkiem, by móc wspólnie przyjrzeć się kosmetykom tej wyjątkowej edycji. Do zobaczenia i spisania jutro w kulminacyjnym, połowicznym czasie odliczania!

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty