Zapisz się do naszego newslettera!

Dodatkowy dzień świeżości i włosy jak po umyciu? Tylko z suchym szamponem SYOSS PURE FRESH

wrz 6, 2022

Dodatkowy dzień świeżości i włosy jak po umyciu? Tylko z suchym szamponem SYOSS PURE FRESH

wrz 6, 2022

Nie da się ukryć, że często wypada nam niespodziewane wyjście lub wizyta. Bywa tak, że siedząc sobie z kubkiem kawy w domu i spoglądając kątem oka na serial, nagle dzwoni telefon i okazuje się, że w kilka minut musisz być gotowa do wyjścia. Założymy się, że każda z nas choć raz miała tego typu awaryjną sytuację, w której niespodziewane wyjście z domu spowodowało dyskomfort i obawę o stan swoich włosów, a raczej ich świeżość. Zawsze wtedy, warto mieć w domu produkt ratunkowy, który w kilka chwil przywróci stan, jak sprzed mycia włosów. Z pewnością wiesz, o czym mowa – dlatego wspólnie z marką SYOSS przygotowaliśmy dla Ciebie suchy szampon PURE FRESH, w którym z pewnością się zakochasz!

NA WSZELKI WYPADEK I WSZYSTKIE NIESPODZIEWANE WYJŚCIA


Suchy szampon to produkt, który nie może i nie powinien być stosowany, jako zamiennik tradycyjnego szamponu. Stosujemy go tylko w sytuacjach awaryjnych np. przed niespodziewanym wyjściem czy w trakcie krótkiej podróży – nigdy nie może zastąpić tradycyjnego mycia włosów. Pamiętajcie również, że po jego użyciu warto będzie oczyścić nasz skalp, używając tradycyjnego szamponu z nieco mocniejszą bazą myjącą, by dokładnie usunąć pozostałości suchego szamponu ze skóry głowy.

Propozycja od marki SYOSS PURE FRESH, którą znalazłaś w naszym PURE BEAUTY BOX ENJOY THE SUNSHINE ma za zadanie dać Ci dodatkowy dzień świeżości właśnie wtedy, gdy zostaniesz zerwana w środku ulubionego serialu lub czeka Cię długa podróż. Przetestowałyśmy go również i my w naszym zespole, a że zachwycił nas już po pierwszym użyciu, zamierzamy i Was przekonać do tego, że marka SYOSS robi to naprawdę wyśmienicie!

DODATKOWY DZIEŃ ŚWIEŻOŚCI, PIĘKNY ZAPACH I EFEKT JUŻ PO KILKU SEKUNDACH!

SYOSS PURE FRESH zaskoczył nas tym, że realnie odświeża włosy dosłownie w kilka chwil i przy użyciu niewielkiej ilości produktu. Po jego zastosowaniu włosy nie tylko pięknie pachną, ale są bardziej mięsiste i odbite u nasady. Wystarczy spryskać nim skalp i wszystkie miejsca na włosach, które wymagają odświeżenia, dobrze wyczesać i gotowe! Świeżość i piękny zapach osiągniemy dosłownie w kilka sekund. Testując go również u nas, zauważyłyśmy, że faktycznie 24 godziny dodatkowego komfortu to dla niego żaden problem, a pokusimy się o stwierdzenie, że dałby radę znacznie dłużej.

Niesamowite! Miłość od pierwszego psiknięcia. Od teraz żadne niespodziewane wyjście z domu i podróż w nieznane nie będą Wam i nam straszne. Gwarantujemy!

Uwielbiamy takie kosmetyki i mamy nadzieję, że na Was zrobił równie mocne wrażenie, jak na nas. Koniecznie podzielcie się z nami swoimi wrażeniami na temat testowania.

SUCHY SZAMPON SYOSS PURE FRESH wraz z innymi kosmetykami, które będą Twoimi sprzymierzeńcami w codziennej pielęgnacji, mogłaś znaleźć w naszym PURE BEAUTY ENJOY THE SUNSHINE, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

THE WET DETANGLER – innowacyjna szczotka, która pobija rynek!

THE WET DETANGLER – innowacyjna szczotka, która pobija rynek!

Kolejnym przystankiem na naszej mapie odkryć z pudełka ROYALty#8 jest marka TANGLE TEEZER, która zagościła w boxach po raz pierwszy. Ta kultowa i szczególnie ceniona firma słynąca z doskonałej jakości szczotek do włosów nieustannie od 16 lat skrada serca i zaskakuje...

Pure Beauty