Zapisz się do naszego newslettera!

Dla niej i dla niego! Wyjątkowy żel pod prysznic ALLVERNUM, który pokochacie oboje

wrz 27, 2022

Dla niej i dla niego! Wyjątkowy żel pod prysznic ALLVERNUM, który pokochacie oboje

wrz 27, 2022

Czy potraficie wyobrazić sobie zapach, który pasuje zarówno do kobiet jak i mężczyzn? Który łamie granicę pomiędzy tym co „męskie” a „damskie” na półkach w drogerii? Jeśli nie, to zdecydowanie powinnyście zostać dziś z nami, ponieważ w naszym limitowanym boxie BY HUSHAAABYE#3, przygotowaliśmy coś, co skutecznie Was przekona, że da się stworzyć tego rodzaju produkt. Przed Wami marka ALLVERNUM w całej swojej krasie, którą kochamy od pierwszej edycji BY HUSHAAABYE.

PIEPRZ I LAWENDA – ŚWIEŻE I PIKANTNE POŁĄCZENIE W TYPIE UNISEX

W jesiennej odsłonie tego limitowanego pudełka każda z Was otrzymała od marki ALLVERNUM PERFUMOWANY ŻEL POD PRYSZNIC PEPPER & LAVENDER zamknięty w pięknym, eleganckim i luksusowo wyglądającym opakowaniu. Oczywiście jak na żel pod prysznic przystało, jego podstawową funkcją jest oczyszczanie naszego ciała w sposób delikatny i skuteczny, ale w przypadku tego konkretnie produktu obok zapachu nie da się przejść obojętnie, ponieważ to w nim tkwi cały sekret miłości do marki. 

Połączenie pieprzu i lawendy tworzy mieszankę, która kojarzy się ze świeżością, rześkością, ale jednocześnie lekką pikanterią – stanowi duet, który po powąchaniu trudno jest zakwalifikować typowo do zapachów „damskich” lub „męskich”, dlatego bez najmniejszych obaw mówimy o nim unisex. Testowaliśmy go wspólnie w naszym zespole i zdania są jednoznaczne, dlatego jeśli kupiłaś boxa BY HUSHAAABYE#3, możesz mieć również prezent dla swojego mężczyzny, brata czy też przyjaciela.

ALLVERNUM – Z MIŁOŚCI DO ZAPACHU

ALLVERNUM to marka, która powstała z pasji do zapachu i ogromnej przyjaźni. Założona przez grupę znajomych w 2013 roku w Polsce, dziś prężnie rozwija się na rynku, oferując coraz nowsze i bardziej innowacyjne zapachowe rozwiązania. Wartości, które przyświecają marce to przede wszystkim szacunek dla ludzi, doskonała znajomość dostawców i komponentów, z których tworzone są produkty, odpowiedzialność społeczna, polska produkcja i oferowanie wyłącznie rozwiązań, które sami stosują właściciele. 

Niewątpliwą zaletą, ale również cechą charakterystyczną produktów ALLVERNUM są przystępne dla każdego ceny – marka wychodzi z założenia, że jakość da się bez problemu zmieścić w korzystnym dla odbiorcy budżecie, co nieustannie udowadnia. Bardzo się cieszymy, że możemy oferować Wam ją w naszych limitowanych boxach!

Pamiętajcie, że na stronie marki ALLVERNUM (link Drogeria internetowa, naturalne kosmetyki ekologiczne – producent Kraków – Sklep Allvernum ) otrzymujecie od nas i marki 15% rabatu na cały asortyment niezależnie od promocji na hasło: PURE15

ŻEL POD PRYSZNIC ALLVERNUM PEPPER & LAVENDER wraz z innymi kosmetykami, które otulą Cię niesamowitymi zapachami, mogłaś znaleźć w naszym PURE BEAUTY BOX BY HUSHAAABYE#3, którego pełną zawartość poznasz TUTAJ.

Komentarze do wpisu

Komentarze na naszym blogu pochodzą tylko od zalogowanych użytkowników. Po zatwierdzeniu wyświetlamy zarówno pozytywne, jak i negatywne komentarze.

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Może Cię zainteresować

Pure Beauty